Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
 

 

Aktualijos
Žemaičių Kalvarijoje atidarytas naujas vaikų darželis (papildyta, videosiužetas)

 

 

Kovo 1 d. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos pirmo aukšto patalpose buvo atidarytas vaikų darželis. Vaikai – tai gražiausios pasaulio gėlės. Galbūt dėl to naujojo darželio patalpų atidarymui simboliškai pasirinkta pirmoji kalendorinio pavasario diena. Naująsias patalpas nekantravo pamatyti ir darželinukai, ir jų tėveliai, ir šventės svečiai.

 Į šventę pirmieji atskubėjo būsimieji patalpų gyventojai – vaikai ir jų auklėtojos, tėveliai. Mažieji maloniai nustebino susirinkusiuosius savo menine programa. Iš jų mažų širdelių liejosi žodžiai: „Gimtinė – mieliausia, gimtinė – brangiausia“, „Aš gimtinę myliu“. Vaikai – tėvynės ateitis, todėl investuoti į ankstyvąjį vaikų ugdymą ypač prasminga.

Vaikų darželio patalpų atidaryme dalyvavo gausus svečių būrys: LR Seimo narys Jonas Varkalys, Plungės r. savivaldybės meras Audrius Klišonis, mero patarėjas Žydrūnas Purauskis, UAB „RDA statyba“ direktorius Romualdas Čiapas, Plungės r. savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis, Plungės r. savivaldybės tarybos narys Algirdas Pečiulis, Plungės r. savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis, skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė, Plungės r. savivaldybės administracijos vietos ūkio skyriaus vyr. specialistė Aistė Daukšienė, Plungės r. savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistės Vilma Ruginytė ir Dangirutė Vaškienė. Į šventę atvyko ir Žemaičių Kalvarijos Švč. M. Marijos Apsilankymo parapijos kanauninkai Jonas Ačas ir Vidmantas Daugėla, Žemaičių Kalvarijos bendruomenės „Gardai“ pirmininkas Bronius Kleinauskas. Netrūko ir žiniasklaidos dėmesio.

Susirinkusiesiems sveikinimo žodį tardamas Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos direktorius Zenonas Garbenčius pabrėžė, kaip svarbu bendruomenei yra turėti siekių ir jiems įgyvendinti rasti noro ir lėšų. Įteikdamas padėkos raštus LR Seimo nariui Jonui Varkaliui, Plungės r. savivaldybės merui Audriui Klišoniui, gimnazijos direktorius dėkojo už glaudų bendradarbiavimą, organizacinę pagalbą, teisingus ir reikalingus sprendimus gerinant Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo aplinką, taip pat ir už asmeninę iniciatyvą bei nuoširdžias pastangas. Padėkos raštas už kokybiškai atliktus darbus buvo įteiktas UAB „RDA statyba“ direktoriui Romualdui Čiapui. Padėkos raštai įteikti ir Plungės r. savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjui Gintautui Rimeikiui ir Plungės r. savivaldybės administracijos vietos ūkio skyriaus vyr. specialistei Aistei Daukšienei. Atsiimdami padėkas svečiai džiaugėsi, kad vaikai galės gyventi saugiose ir šiltose patalpose. Anot jų, šis vaikų darželis šiuo metu yra pats moderniausias visame Plungės rajone, o gal net ir visoje Žemaitijoje, įrengtas panaudojus latvių, estų, norvegų patirtį. Darželyje sumontuotos rūbų džiovinimo spintos, visose trijose grupėse įdiegta išmaniųjų grindų technologija. Baldai projektuoti būtent šiam darželiui. Vadovai linkėjo, kad čia niekada netrūktų vaikų juoko, kad vaikų tik gausėtų, kad jų širdelėse degtų tėvynės meilė ir lydėtų vienybė.

Naujų patalpų atidarymo simbolį – juostelę perkirpo Seimo narys Jonas Varkalys, meras Audrius Klišonis, UAB „RDA statyba“ direktorius Romualdas Čiapas, Plungės r. savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis. Patalpas pašventino ir sveikinimo žodį tarė kanauninkas Jonas Ačas.

Po kraustymosi darbų pirmadienį patalpos turėtų atgyti nuo vaikų klegesio.

 

 

Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos  inf.


  

 

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS