Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 
 
   
Aktualijos
Lentpjūvės gatvės rekonstrukcija pradėta sėkmingai

Pradėta rekonstruoti Lentpjūvės gatvė dėl darbų apimčių ir terminų reikalauja operatyvių sprendimų ir nuolatinio Savivaldybės administracijos dėmesio.

Statybos sritį kuruojantis Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas ir kiti Administracijos darbuotojai šiandien posėdžiavo su projekto rangovo atstovais. Pasitarime aptarti šiuo metu atliekami ir artimiausiu metu suplanuoti darbai, kylančios problemos, terminai lėšoms įsisavinti bei kitos aktualijos.

Darbai Lentpjūvės gatvėje vyksta gana sklandžiai, kylančius nesklandumus pavyksta pašalinti, neišsprendžiamų problemų kol kas nekilo.

Skaitytojams primename, kad Lentpjūvės gatvei rekonstruoti skirtas beveik 2 milijonų eurų finansavimas. Daugiausia iššūkių kelia tai, kad šią sumą pareikalauta įsisavinti iki šių metų pabaigos. Visgi, kaip akcentuoja Savivaldybės administracijos vadovas Mindaugas Kaunas, operatyviai dirbant būtina maksimaliai užtikrinti darbų kokybę – sutvarkyta infrastruktūra gyventojams tarnaus ne vienerius ir ne penkerius metus, todėl rangovas privalo darbus atlikti ne tik nustatytais terminais (ką yra įsipareigojęs), bet ir kokybiškai.

Akcentuotina, kad Savivaldybės administracija į Lentpjūvės gatvėje vykdomus darbus ir jų kokybę žvelgia ir žvelgs reikliai, kaip ir į kitus rajone vykdomus objektus.

Šiandien, kaip ir kiekvieną savaitę, Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas apsilankė rekonstruojamoje gatvėje, apžiūrėjo atliktus ir vykdomus darbus, pabendravo su darbininkais.

Kiekviena laiku nepamatyta ar neapsvarstyta detalė gali turėti neigiamos įtakos, todėl apsilankymas objektuose, reguliarūs pasitarimai su rangovais, nuoseklūs kontrolės veiksmai yra vienas iš Mindaugo Kauno, kuruojančio statybos sritį, veiklos prioritetų.

Primename, kad Lentpjūvės gatvėje bus nutiesta ne tik nauja važiuojamoji kelio dalis su šalčiui atspariu sluoksniu, bet ir įrengti šaligatviai, pėsčiųjų ir dviračių takai, įrengtas drenažas, suoliukai, šiukšliadėžės, paviljonai, atlikta daugybė kitų darbų. Rekonstrukcija neabejotinai padidins Lentpjūvės gatvės nekilnojamojo turto patrauklumą, suteiks geresnes sąlygas verslui veikti, padės į rajoną pritraukti investuotojų. Ypač svarbu tai, kad saugiau ir patogiau jausis pėstieji bei kiti eismo dalyviai.

Pažadame gyventojus ir toliau informuoti apie Lentpjūvės gatvės rekonstrukcijos eigą.

Plungės r. savivaldybės administracijos inf.
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     
 
 

 

 

 

  

 

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS