PLUNGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel.: (8 448) 73 134, (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p.: savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188714469



  • Seimo nario Jono Varkalio susitikimai su gyventojais
  • Turizmas
  • Verslas
  • Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimų, kuriais patvirtinti teikiamų paslaugų tarifai (įmokos, kainos, lengvatų sąlygos) eurais, sąrašas
  • Visuomenei svarbių statinių projektiniai pasiūlymai
  • Savivaldybės nekilnojamojo turto pardavimas viešo aukciono būdu
  • Daugiabučių namų valdymas
  • Atliekų (mišrių komunalinių, pakuočių, stiklo pakuočių ir didžiųjų atliekų) surinkimo 2021 m. grafikas
  • Atliekų (mišrių komunalinių, pakuočių, stiklo pakuočių ir didžiųjų atliekų) surinkimo 2022 m. grafikas
  • Dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais
  • Konkursai (priėmimai) į laisvas darbo vietas
  • PRIĖMIMAS į ugdymo įstaigas
  • Neformalusis vaikų švietimas
  • ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
  • MOBILIZACIJA. CIVILINĖ SAUGA
  • Atviri duomenys


  • Rajonas
  • Istorija
    Turizmas
    Seniūnijos
    Garbės piliečiai
    Reikalingiausi kontaktiniai duomenys
    Sveikatos priežiūros įstaigos, vaistinės
    Nuotraukų galerija
    Videoinformacija
    Žemėlapis
  • Struktūra ir kontaktai
  • Valdymo struktūros schema
    Gyventojų priėmimas
    Savivaldybės taryba
    Meras, mero pavaduotojas, patarėjai
    Administracijos vadovai
    Vadovų darbotvarkės
    Nuolatinės komisijos
    Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba
    Paieška: darbuotojai, padaliniai
    Seniūnaičiai
    Savivaldybės kontroliuojamos įmonės
  • Teisinė informacija
  • Teisės aktai (Savivaldybės tarybos sprendimai)
    Teisės aktai
    Teisės aktų projektai
    Savivaldybės teisės aktų projektai
    Tyrimai ir analizės
    Teisės aktų pažeidimai
  • Administracinė informacija
  • Administracinės naštos mažinimas
    Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
    Darbo užmokestis
    Finansinių ataskaitų rinkiniai
    Nuostatai
    Paskatinimai ir apdovanojimai
    Planavimo dokumentai
    Savivaldybės biudžetas
    Savivaldybės finansiniai įsipareigojimai
    Savivaldybės gaunama parama
    Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos veikla
    Tarnybiniai lengvieji automobiliai
    Vadovų darbotvarkės
    Veiklos ataskaitos
    Viešieji pirkimai
    Interneto svetainės atitiktis
  • Veiklos sritys
  • Aplinkosauga
    Civilinė metrikacija
    Civilinė sauga. Mobilizacija
    Jaunimas
    Kalba
    Konkursai į laisvas darbo vietas
    Kultūra
    Kultūros paveldas
    Mokesčiai, įmokos, tarifai
    Nevyriausybinės organizacijos
    Projektinė veikla
    Savivaldybės turtas
    Socialinė parama
    Sportas
    Statyba ir infrastruktūra
    Sveikatos apsauga
    Švietimas
    Tarptautinia ryšiai
    Teisėsauga
    Teritorijų planavimas ir statyba
    Verslas
    Žemės ūkis
  • Paslaugos
  • Viešosios ir administracinės paslaugos
    Elektroniniai valdžios vartai
  • Nuorodos
  • LR Prezidentas
    LR Seimas
    LR Vyriausybė
    Žiniasklaida
    Užimtumo tarnyba prie LR SADM


  • Istorija
  • Turizmas
  • Seniūnijos
  • Alsėdžių seniūnija
    Babrungo seniūnija
    Kulių seniūnija
    Nausodžio seniūnija
    Paukštakių seniūnija
    Platelių seniūnija
    Plungės miesto seniūnija
    Stalgėnų seniūnija
    Šateikių seniūnija
    Žemaičių Kalvarijos seniūnija
    Žlibinų seniūnija
  • Garbės piliečio vardo suteikimo nuostatai
  • Garbės piliečiai
  • Žemėlapiai
  • Reikalingiausi kontaktiniai duomenys
  • Sveikatos priežiūros įstaigos, vaistinės
  • Videoinformacija


  • Valdymo struktūros schema
  • Savivaldybės taryba
  • Frakcijos
    Komitetai
  • Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba
  • Nuolatinės komisijos
  • Antikorupcijos komisija
    Daugiabučių namų savininkų bendrijų rėmimo komisija
    Ekstremaliųjų situacijų komisija
    Etikos komisija
    Jaunimo reikalų taryba
    Kaimo rėmimo priemonės lėšų paskirstymo komisija
    Kapų identifikavimo komisija
    Komisija ryšiams su užsieniu
    Komisija siūlymams dėl Plungės garbės piliečio vardo suteikimo nagrinėti
    Kontrolės ir audito tarnybos vadovo tarnybinės veiklos vertinimo komisija
    Kultūros centrų, jų filialų akreditavimo ir kategorijų suteikimo bei kultūros centrų ir jų filialų kultūros, meno darbuotojų atestavimo komisija
    Kultūros ir meno taryba
    Medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos miškui prevencinių priemonių diegimui Plungės rajono savivaldybėje finansinės paramos paskirstymo komisija
    Medžiojamųjų gyvūnų padarytai žalai žemės ūkio pasėliams, ūkiniams gyvūnams ir miškui įvertinti komisija
    Mokslo rėmimo programos lėšų skirstymo komisija
    Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisija
    Nekilnojamųjų daiktų pardavimo viešo aukciono būdu organizavimo komisija
    Nevyriausybinių organizacijų taryba
    Nusikaltimų prevencijos ir kontrolės komisija
    Peticijų komisija
    Psichologinių krizių valdymo komisija
    Saugaus eismo organizavimo komisija
    Savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba
    Savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba
    Savivaldybės strateginio planavimo grupė
    Savivaldybės tarybos veiklos reglamento rengimo redakcinė komisija
    Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo lėšų skyrimo ir naudojimo komisija
    Socialinių būstų pirkimo komisija
    Sporto taryba
    Teritorijų planavimo komisija
    Viešųjų pirkimų komisija
    Švietimo taryba
    Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisija


  • Teisės aktai
  • Teisės aktų projektai
  • Išvadoms gauti pateikti teisės aktų projektai
    Vyriausybei pateikti teisės aktų projektai
    Teisės aktų projektų archyvas
  • Tyrimai ir analizės
  • Teisės aktų pažeidimai
  • Savivaldybės teisės aktai


  • Nuostatai
  • Savivaldybės įmonės
  • Planavimo dokumentai
  • Veiklos sritys
  • Viešieji pirkimai
  • Darbo užmokestis
  • Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
  • Finansinių ataskaitų rinkiniai
  • Vadovų darbotvarkės
  • Veiklos ataskaitos
  • Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos veikla
  • Politinės organizacijos
  • Projektinė veikla
  • Tarnybiniai automobiliai
  • Savivaldybės biudžetas


  • Viešosios ir administracinės paslaugos
  • Elektroniniai valdžios vartai
  • Gyventojų priėmimo Savivaldybėje laikas
  • Gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame grafikas
  • Seimo narių biurai Plungėje
  • INFORMACIJA apie ...
  • Gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame grafikas
  • Keleivių vežimas už atlygį lengvuoju automobiliu leidimo išdavimas
  • Valstybinės žemės nuomos mokesčio deklaracijų priėmimas iš juridinių asmenų


  • LR Prezidentas
  • LR Seimas
  • LR Vyriausybė
  • Žiniasklaida
  • Užimtumo tarnyba prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
  • Moksleivių rajoninės olimpiados, 2006-2007 m.m.

    DAILĖ

    Rajono mokinių dailės olimpiados, kuri vyko 2007 m. sausio 27 d. Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje, rezultatai:

    I vieta     – Edita Mažonaitė, „Saulės" gimnazija  2 gc kl. mokinė, mokytoja Regina Čižauskienė;
    II vieta   – Aurelija Mileriutė, „Saulės“ gimnazija, 2 ge kl. mokinė, mokytoja Regina Čižauskienė;
    III vieta  – Vidas Jokubauskas, Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla, 9 kl. mokinys, mokytoja  Alma Vilnienė.

    Paskatinamasis prizas – Erika Leliūgaitė, Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos, 7 a klasės mokinė, mokytoja Alma Vilnienė.

    Švietimo ir kultūros skyriaus vyr.specialistė Irena Gricevičienė

     

    INFORMATIKA

           2006 m. gruodžio 9 d. Plungės Senamiesčio vidurinėje mokykloje įvyko rajoninė informatikos olimpiada. Prizines vietas iškovojo šie mokiniai:

    Klasė

    Vieta

    Mokinio vardas, pavardė

    Mokykla

    Mokytojo vardas, pavardė

    4g

    1

    Arvydas Pocius

    „Saulės“ gimnazija

    Egidijus Stasytis

    4g

    2

    Dalius Šidlauskas

    „Saulės“ gimnazija

    Egidijus Stasytis

    4g

    3

    Gediminas Vaitkus

    „Saulės“ gimnazija

    Egidijus Stasytis

    Respublikinėje (trečiojo etapo pirmoje dalyje) informatikos olimpiadoje, kuri vyks 2007 m. vasario 10 d. Plungės „Saulės“ gimnazijoje, dalyvaus „Saulės“ gimnazijos 4g klasės mokiniai Arvydas Pocius ir Dalius Šidlauskas.

    Informaciją paruošė Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė

     

    FIZIKA

           2007 m. sausio 20 d. „Saulės“ gimnazijoje įvyko rajoninė fizikos olimpiada. Joje dalyvavo 43 mokiniai iš „Saulės“ ir Platelių gimnazijų, Senamiesčio, Alsėdžių, Kulių, Žemaičių Kalvarijos vidurinių, „Ryto“, Kantaučių ir Stanelių pagrindinių mokyklų.
           Prizines vietas laimėjo šie mokiniai:

    Klasė

    Vieta

    Mokinio vardas, pavardė

    Mokykla

    Mokytojo vardas, pavardė

    9a

    1

    Gediminas Jurkaitis

    Alsėdžių vid. mokykla

    Leonas Mockūnas

    9b

    2

    Šarūnas Mačiulaitis

    Kulių vid. mokykla

    Ona Greviškytė

    9a

    3

    Monika Narušytė

    „Ryto“ pagr. mokykla

    Milda Mikaitė

    10b

    1

    Edita Jazdauskaitė

    Žemaičių Kalvarijos vid. mokykla

    Birutė Gaižaitienė

    10c

    2

    Inga Vaitkutė

    Senamiesčio vid. mokykla

    Silva Kurlinkutė

    10b

    3

    Simona Klibavičiutė

    Žemaičių Kalvarijos vid. mokykla

    Birutė Gaižaitienė

    10a

    3

    Eglė Šlimaitė

    „Ryto“ pagr. mokykla

    Milda Mikaitė

    3gm

    1

    Donatas Valius

    „Saulės“ gimnazija

    Aloyzas Lukavičius

    3gm

    2

    Antanas Majus

    „Saulės“ gimnazija

    Aloyzas Lukavičius

    3gm

    3

    Jurgis Stasikėlis

    „Saulės“ gimnazija

    Aloyzas Lukavičius

    4gh

    1

    Arvydas Pocius

    „Saulės“ gimnazija

    Paulius Razgaitis

    4gh

    2

    Mindaugas Devyžis

    „Saulės“ gimnazija

    Paulius Razgaitis

    4ga

    3

    Egidijus Pronckus

    „Saulės“ gimnazija

    Paulius Razgaitis

    Informaciją paruošė Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Augūnas

     

    ISTORIJA

         2007 m. kovo 3 d. Akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje įvyko rajoninė istorijos olimpiada. Joje dalyvavo 43 mokiniai iš "Saulės" ir Platelių gimnazijų, Senamiesčio, Alsėdžių, Kulių, Žemaičių Kalvarijos vidurinių, Akademiko A.Jucio, "Babrungo", "Ryto", Stanelių ir Žlibinų J.Končiaus pagrindinių mokyklų.

         Prizines vietas laimėjo šie mokiniai:

    Klasė

    Vieta

    Mokinio vardas, pavardė

    Mokykla

    Mokytojo vardas, pavardė

    9a 1 Justina Tirevičiutė "Ryto" pagrindinė Alvydas jakštas
    9a II Kristina Donauskytė "Ryto" pagrindinė Alvydas Jakštas
    9a III Laura Skripkaitytė "Ryto" pagrindinė Alvydas Jakštas
    1gd III Aurelija Šlyginaitė "Saulės" gimnazija Saverina Pranckevičienė
    10a I Viktorija Tirevičiutė "Ryto" pagrindinė Jolanta Mieliauskienė
    10c II Julija Ivinskytė Senamiesčio vidurinė Rasa Pakalniškienė
    10a III Rita Norvaišaitė Platelių gimnazija Emilija Valančienė
    11 I Monika Čiuželytė Senamiesčio vidurinė Vida Bondauskienė
    11b II Monika Mieliauskaitė Senamiesčio vidurinė Vida Bondauskienė
    11a II Donata Šiuškaitė "Saulės" gimnazija Vaidotas Račkauskas
    11 III Vida Norvaišaitė Platelių gimnazija Emilija Valančienė
    12c I Deimantė Montvydaitė Senamiesčio vidurinė Vida Bondauskienė
    4gd II Kristina Buivydaitė "Saulės" gimnazija Saverina Pranckevičienė
    12d III Ingrida Alčauskaitė Senamiesčio vidurinė Gintautas Černeckis

              Respublikinėje istorijos olimpiadoje Druskininkuose dalyvaus Senamiesčio vidurinės mokyklos 12c klasės mokinė Deimantė Montvydaitė.

    Informaciją paruošė Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Augūnas

     

    KONKURSAS "KĄ ŽINAI APIE LIETUVOS KARIUOMENĘ"

         2007 m. kovo 13 d. "Ryto" pagrindinėje mokykloje įvyko rajoninis konkursas "Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę". Jame dalyvavo "Saulės" gimnazijos, Alsėdžių, Kulių, Žemaičių Kalvarijos vidurinių mokyklų mokiniai.

         Prizines vietas laimėjo šie mokiniai:

    Klasė

    Vieta

    Mokinio vardas, pavardė

    Mokykla

    Mokytojo vardas, pavardė

    10a

    I

    Leonas Mockūnas Alsėdžių vidurinė Petras Smilgevičius
    11

    II

    Linas Abramavičius Kulių vidurinė Kazimieras Garasimavičius
    3ge

    III

    Sigitas Sekstinš "Saulės" gimnazija Vaidotas Račkauskas

         Respublikiniame konkurso etape dalyvaus Alsėdžių vidurinės mokyklos 10a klasės mokinys Leonas Mockūnas.

    Informaciją paruošė Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Augūnas

     

    MATEMATIKA

           2007 m. sausio 27 d. Plungės „Saulės“ gimnazijoje įvyko jaunųjų matematikų (9 – 12 klasių) rajoninė olimpiada. Joje dalyvavo 55 mokiniai (9 kl. – 19 mok., 10 kl. – 13 mok., 11 kl. – 11 mok., 12 kl. – 12 mok.). Prizines vietas iškovojo šie mokiniai:

    Klasė

    Vieta

    Mokinio vardas, pavardė

    Mokykla

    Mokytojo vardas, pavardė

    9

    1

    Šarūnas Mačiulaitis

    Kulių vidurinė mokykla

    D. Pušinskienė

    9

    2

    Žilvinas Vaičiukevičius

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    A. Mikalauskas

    9

    2

    Rimantas Žičkus

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    E. Klovienė

    9

    3

    Karolina Gedvilaitė

    „Ryto“ pagrindinė mokykla

    L. Daugėlienė

    9

    3

    Paulius Brezgys

    „Saulės“ gimnazija

    I. Varinauskaitė

    10

    1

    Leonas Mockūnas

    Alsėdžių vidurinė mokykla

    M. Mockūnienė

    10

    2

    Giedrius Kuzavas

    „Babrungo“ pagrindinė mokykla

    J. Pociutė

    10

    3

    Laura Salytė

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    R. Sodienė

    11

    1

    Antanas Majus

    „Saulės“ gimnazija

    I. Lukauskienė

    11

    2

    Donatas Valius

    „Saulės“ gimnazija

    I. Lukauskienė

    11

    3

    Ieva Zaniauskytė

    „Saulės“ gimnazija

    I. Lukauskienė

    12

    1

    Gediminas Vaitkus

    „Saulės“ gimnazija

    I. Lukauskienė

    12

    2

    Marius Domarkas

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    E. Klovienė

    12

    3

    Egidijus Pronckus

    „Saulės“ gimnazija

    I. Lukauskienė

            Lietuvos mokinių 56 – oje matematikos olimpiadoje, kuri vyks balandžio 2-4 d. Vilniuje, rajoną atstovaus „Saulės“ gimnazijos 3g klasės mokinys Antanas Majus.
            Šiaulių universiteto Matematikos katedros organizuojamose tradicinėse miestų ir rajonų 9 – 12 klasių mokinių matematikos uždavinių sprendimo varžybose, kurios vyks kovo 3 d., dalyvaus rajono komanda sudaryta iš šios olimpiados nugalėtojų ir prizininkų.
           
    Informaciją paruošė Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė

     

    Matematika

         2007 m. kovo 17 d. Plungės "Saulės" gimnazijoje įvyko jaunųjų matematikų (5 - 8 klasių) rajoninė olimpiada. Joje dalyvavo 78 mokiniai (5 kl. - 20 mok., 6 kl. - 22 mok., 7 kl. - 16 mok., 8 kl - 20 mok.). Prizines vietas iškovojo šie mokiniai:

    Klasė

    Vieta

    Vardas, pavardė

    Mokykla

    Mokytojas

    5

    1

    Sandra Norvaišaitė Akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla L.Žalimienė

    5

    2

    Žilvinas Rutkus "Ryto" pagrindinė mokykla B.Tilvikienė

    5

    3

    Dovydas Ryibys "Babrungo" pagrindinė mokykla V.Uogienė

    5

    3

    Dovilė Krivickaitė "Ryto" pagrindinė mokykla B.Tilvikienė

    6

    1

    Džiugas Tumas Senamiesčio vidurinė mokykla J.Miltenienė

    6

    2

    Ligita Pikturnaitė Senamiesčio vidurinė mokykla J.Miltenienė

    6

    3

    Nerijus Budreckis Alsėdžių vidurinė mokykla G.Sungailienė

    7

    1

    Mantas Gedrimas Senamiesčio vidurinė mokykla J.Griškus

    7

    2

    Žygimantas Stancelis Senamiesčio vidurinė mokykla J.Griškus

    7

    3

    Kristina Ivaškutė Alsėdžių vidurinė mokykla G.Sungailienė

    8

    1

    Vladislovas Čerkasovas Nausodžio pagrindinė mokykla R.Bagdonienė

    8

    2

    Ignas Bilkauskas Senamiesčio vidurinė mokykla J.Griškus

    8

    2

    Ieva Margytė Platelių gimnazija L.Budreikienė

    8

    3

    Modestas Donauskas "Babrungo" pagrindinė mokykla V.Uogienė

    8

    3

    Greta Vatkevičiūtė "Ryto" pagrindinė mokykla D.Kaubrienė

    8

    3

    Saulius Paukštys Žemaičių Kalvardijos vidurinė mokykla A.Mikalauskas

         Devintoje 4 - 5 klasių moksleivių respublikinėje matematikos olimpiadoje, kuri vyks 2007 m. balandžio 2 d. Šiaulių universitete, dalyvaus Akademiko Adolfo Jucio, "Ryto" ir "Babrungo" pagrindinių mokyklų mokiniai Sandra Norvaišaitė, Žilvinas Rutkus ir Dovydas Ruibys.

    Informaciją paruošė Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė

     


    Paskutinis atnaujinimas: 2012-01-26 17:51:13

    © Plunges rajono savivaldybe. Visos teises saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt