PLUNGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel.: (8 448) 73 134, (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p.: savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188714469



  • Seimo nario Jono Varkalio susitikimai su gyventojais
  • Turizmas
  • Verslas
  • Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimų, kuriais patvirtinti teikiamų paslaugų tarifai (įmokos, kainos, lengvatų sąlygos) eurais, sąrašas
  • Visuomenei svarbių statinių projektiniai pasiūlymai
  • Savivaldybės nekilnojamojo turto pardavimas viešo aukciono būdu
  • Daugiabučių namų valdymas
  • Atliekų (mišrių komunalinių, pakuočių, stiklo pakuočių ir didžiųjų atliekų) surinkimo 2021 m. grafikas
  • Atliekų (mišrių komunalinių, pakuočių, stiklo pakuočių ir didžiųjų atliekų) surinkimo 2022 m. grafikas
  • Dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais
  • Konkursai (priėmimai) į laisvas darbo vietas
  • PRIĖMIMAS į ugdymo įstaigas
  • Neformalusis vaikų švietimas
  • ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
  • MOBILIZACIJA. CIVILINĖ SAUGA
  • Atviri duomenys


  • Rajonas
  • Istorija
    Turizmas
    Seniūnijos
    Garbės piliečiai
    Reikalingiausi kontaktiniai duomenys
    Sveikatos priežiūros įstaigos, vaistinės
    Nuotraukų galerija
    Videoinformacija
    Žemėlapis
  • Struktūra ir kontaktai
  • Valdymo struktūros schema
    Gyventojų priėmimas
    Savivaldybės taryba
    Meras, mero pavaduotojas, patarėjai
    Administracijos vadovai
    Vadovų darbotvarkės
    Nuolatinės komisijos
    Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba
    Paieška: darbuotojai, padaliniai
    Seniūnaičiai
    Savivaldybės kontroliuojamos įmonės
  • Teisinė informacija
  • Teisės aktai (Savivaldybės tarybos sprendimai)
    Teisės aktai
    Teisės aktų projektai
    Savivaldybės teisės aktų projektai
    Tyrimai ir analizės
    Teisės aktų pažeidimai
  • Administracinė informacija
  • Administracinės naštos mažinimas
    Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
    Darbo užmokestis
    Finansinių ataskaitų rinkiniai
    Nuostatai
    Paskatinimai ir apdovanojimai
    Planavimo dokumentai
    Savivaldybės biudžetas
    Savivaldybės finansiniai įsipareigojimai
    Savivaldybės gaunama parama
    Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos veikla
    Tarnybiniai lengvieji automobiliai
    Vadovų darbotvarkės
    Veiklos ataskaitos
    Viešieji pirkimai
    Interneto svetainės atitiktis
  • Veiklos sritys
  • Aplinkosauga
    Civilinė metrikacija
    Civilinė sauga. Mobilizacija
    Jaunimas
    Kalba
    Konkursai į laisvas darbo vietas
    Kultūra
    Kultūros paveldas
    Mokesčiai, įmokos, tarifai
    Nevyriausybinės organizacijos
    Projektinė veikla
    Savivaldybės turtas
    Socialinė parama
    Sportas
    Statyba ir infrastruktūra
    Sveikatos apsauga
    Švietimas
    Tarptautinia ryšiai
    Teisėsauga
    Teritorijų planavimas ir statyba
    Verslas
    Žemės ūkis
  • Paslaugos
  • Viešosios ir administracinės paslaugos
    Elektroniniai valdžios vartai
  • Nuorodos
  • LR Prezidentas
    LR Seimas
    LR Vyriausybė
    Žiniasklaida
    Užimtumo tarnyba prie LR SADM


  • Istorija
  • Turizmas
  • Seniūnijos
  • Alsėdžių seniūnija
    Babrungo seniūnija
    Kulių seniūnija
    Nausodžio seniūnija
    Paukštakių seniūnija
    Platelių seniūnija
    Plungės miesto seniūnija
    Stalgėnų seniūnija
    Šateikių seniūnija
    Žemaičių Kalvarijos seniūnija
    Žlibinų seniūnija
  • Garbės piliečio vardo suteikimo nuostatai
  • Garbės piliečiai
  • Žemėlapiai
  • Reikalingiausi kontaktiniai duomenys
  • Sveikatos priežiūros įstaigos, vaistinės
  • Videoinformacija


  • Valdymo struktūros schema
  • Savivaldybės taryba
  • Frakcijos
    Komitetai
  • Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba
  • Nuolatinės komisijos
  • Antikorupcijos komisija
    Daugiabučių namų savininkų bendrijų rėmimo komisija
    Ekstremaliųjų situacijų komisija
    Etikos komisija
    Jaunimo reikalų taryba
    Kaimo rėmimo priemonės lėšų paskirstymo komisija
    Kapų identifikavimo komisija
    Komisija ryšiams su užsieniu
    Komisija siūlymams dėl Plungės garbės piliečio vardo suteikimo nagrinėti
    Kontrolės ir audito tarnybos vadovo tarnybinės veiklos vertinimo komisija
    Kultūros centrų, jų filialų akreditavimo ir kategorijų suteikimo bei kultūros centrų ir jų filialų kultūros, meno darbuotojų atestavimo komisija
    Kultūros ir meno taryba
    Medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos miškui prevencinių priemonių diegimui Plungės rajono savivaldybėje finansinės paramos paskirstymo komisija
    Medžiojamųjų gyvūnų padarytai žalai žemės ūkio pasėliams, ūkiniams gyvūnams ir miškui įvertinti komisija
    Mokslo rėmimo programos lėšų skirstymo komisija
    Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisija
    Nekilnojamųjų daiktų pardavimo viešo aukciono būdu organizavimo komisija
    Nevyriausybinių organizacijų taryba
    Nusikaltimų prevencijos ir kontrolės komisija
    Peticijų komisija
    Psichologinių krizių valdymo komisija
    Saugaus eismo organizavimo komisija
    Savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba
    Savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba
    Savivaldybės strateginio planavimo grupė
    Savivaldybės tarybos veiklos reglamento rengimo redakcinė komisija
    Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo lėšų skyrimo ir naudojimo komisija
    Socialinių būstų pirkimo komisija
    Sporto taryba
    Teritorijų planavimo komisija
    Viešųjų pirkimų komisija
    Švietimo taryba
    Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisija


  • Teisės aktai
  • Teisės aktų projektai
  • Išvadoms gauti pateikti teisės aktų projektai
    Vyriausybei pateikti teisės aktų projektai
    Teisės aktų projektų archyvas
  • Tyrimai ir analizės
  • Teisės aktų pažeidimai
  • Savivaldybės teisės aktai


  • Nuostatai
  • Savivaldybės įmonės
  • Planavimo dokumentai
  • Veiklos sritys
  • Viešieji pirkimai
  • Darbo užmokestis
  • Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
  • Finansinių ataskaitų rinkiniai
  • Vadovų darbotvarkės
  • Veiklos ataskaitos
  • Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos veikla
  • Politinės organizacijos
  • Projektinė veikla
  • Tarnybiniai automobiliai
  • Savivaldybės biudžetas


  • Viešosios ir administracinės paslaugos
  • Elektroniniai valdžios vartai
  • Gyventojų priėmimo Savivaldybėje laikas
  • Gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame grafikas
  • Seimo narių biurai Plungėje
  • INFORMACIJA apie ...
  • Gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame grafikas
  • Keleivių vežimas už atlygį lengvuoju automobiliu leidimo išdavimas
  • Valstybinės žemės nuomos mokesčio deklaracijų priėmimas iš juridinių asmenų


  • LR Prezidentas
  • LR Seimas
  • LR Vyriausybė
  • Žiniasklaida
  • Užimtumo tarnyba prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
  • Moksleivių rajoninės olimpiados, 2007-2008 m.m.

    GEOGRAFIJA

         2008 m. balandžio 3 d. „Ryto“ pagrindinėje mokykloje įvyko rajoninė geografijos olimpiada, kurioje dalyvavo 28 mokiniai iš „Saulės“ ir Platelių gimnazijų, Alsėdžių, Senamiesčio, Žemaičių Kalvarijos vidurinių bei Kantaučių, Narvaišių, Nausodžio, „Ryto“ ir Stanelių pagrindinių mokyklų.
          Prizines vietas laimėjo šie mokiniai:

    Eil. Nr.

    Mokinio vardas, pavardė

    Klasė

    Mokykla

    Mokytojo vardas, pavardė

    Vieta

    1.

    Saulius Paukštys

    9b

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    Bronius Kleinauskas

    III

    2.

    Ieva Margytė

    1gb

    Platelių gimnazija

    Juozapas Algirdas Narmontas

    II

    3.

    Vladislovas Čerkasovas

    1ga

    Plungės "Saulės" gimnazija

    Ingrida Tamošauskienė

    I

    4.

    Laura Skripkaitytė

    10a

    Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla

    Nijolė Kačinskienė

    II

    5.

    Modesta Šopaitė

    10b

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    Bronius Kleinauskas

    III

    6.

    Gintarė Budrauskytė

    10c

    Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla

    Nijolė Kačinskienė

    II

    7.

    Eglė Stankevičiūtė

    2gb

    Platelių gimnazija

    Juozapas Algirdas Narmontas

    I

    8.

    Ovidijus Žlibinas

    3gb

    Plungės "Saulės" gimnazija

    Sigita Juzaitienė

    I

    9.

    Daiva Mikaitė

    11

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    Bronius Kleinauskas

    II

    10.

    Simonas Šiškovas

    3ga

    Platelių gomnazija

    Juozapas Algirdas Narmontas

    III

    11.

    Eglė Paulauskaitė

    4ga

    Plungės "Saulės" gimnazija

    Sigita Juzaitienė

    III

    12.

    Algirdas Kazlauskas

    4ga

    Platelių gimnazija

    Juozapas Algirdas Narmontas

    II

    13.

    Mantas Zabėla

    12b

    Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla

    Regina Adomavičienė

    I

         Teisę dalyvauti respublikinėje geografų olimpiadoje iškovojo Plungės "Saulės" gimnazijos 1ga klasės mokinys Vladislovas Čerkasovas.

    Informaciją paruošė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr.specialistas Saulius Augūnas

     

    MATEMATIKA (5-8 klasė)

         2008 m. kovo  1 d. Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje įvyko 5-8 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiada. Joje dalyvavo 78 mokiniai (5 kl. – 23 mok., 6 kl. – 23 mok., 7kl. – 17 mok., 8 kl. – 15 mok.). Prizines vietas iškovojo šie mokiniai:

    Klasė

    Vieta

    Vardas, pavardė

    Mokykla

    Mokytojas

    5

    1

    Nerijus Jasas

    "Babrungo" pagrindinė mokykla

    J.Pociutė

    5

    2

    Monika Gerybaitė

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    K.Salienė

    5

    3

    Vytautas Stonys

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    R.Sodienė

    5

    3

    Reda Skersytė

    "Ryto" pagrindinė mokykla

    D.Domarkienė

    6

    1

    gabrielė Lenkšaitė

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    R.Vyšniauskienė

    6

    2

    Gytis Vaičekauskas

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    D.Bačkienė

    6

    3

    Žilvinas Rutkus

    "Ryto" pagrindinė mokykla

    B.Tilvikienė

    7

    1

    Ligita Pikturnaitė

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    J.Miltenienė

    7

    2

    Džiugas Tumas

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    J.Miltenienė

    7

    2

    Gytis Baltuonė

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    J.Miltenienė

    7

    3

    Jurgita Brauklytė

    Kulių vidurinė mokykla

    D.Pušinskienė

    8

    1

    Dovydas Mikalauskas

    'Ryto" pagrindinė mokykla

    D.Kaubrienė

    8

    1

    Žygimantas Stancelis

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    J.Griškus

    8

    2

    Modestas Sekstinš

    "Babrungo" pagrindinė mokykla

    J.Ščerbakovas

    8

    2

    Vaidas Šetkauskas

    Akademiko Adolfo ucio pagrindinė mokykla

    B.Ročienė

    8

    3

    Mantas Gedrimas

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    J.Griškus

    8

    3

    Alvydas Jonušas

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    V.Augustinienė

    8

    3

    Marius Rutkus

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    D.Bačkienė

         Dešimtojoje 4-5 klasių moksleivių respublikinėje matematikos olimpiadoje, kuri vyks 2008 m. kovo 17 d. Šiaulių universitete, dalyvaus „Babrungo“ pagrindinės ir Senamiesčio vidurinės mokyklų mokiniai Nerijus Jasas, Monika Gerybaitė ir Vytautas Stonys, o 6-8 klasių moksleivių respublikinėje matematikos olimpiadoje, kuri vyks 2008 m. balandžio 5 d. Šiaulių universitete, dalyvaus rajono komanda sudaryta iš  Senamiesčio vidurinės ( Gabrielė Lenkšaitė, Gytis Vaičekauskas, Ligita Pikturnaitė, Džiugas Tumas, Gytis Baltuonė, Žygimantas Stancelis), „Ryto“ (Žilvinas Rutkus, Dovydas Mikalauskas)  ir „Babrungo“ (Modestas Sekstinš) pagrindinių mokyklų mokinių.

    Informaciją paruošė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė 

    ISTORIJA

         2008 m.vasario 26 d. "Saulės" gimnazijoje įvyko rajono jaunųjų istorikų olimpiada. Joje dalyvavo 63 mokiniai iš "Saulės" ir Platelių gimnazijų, Senamiesčio, Alsėdžių, Kulių ir Žemaičių Kalbvarijos vidurinių bei Akademiko Adolfo Jucio, "Ryto ir Stanelių pagrindinių mokyklų.

         Prizines vietas laimėjo šie mokiniai:

    Eil. Nr.

    Mokinio vardas, pavardė

    Klasė

    Mokykla

    Mokytojo vardas, pavardė

    Vieta

    1.

    Tomas Andriekus

    9a

    Senamiesčio vidurinė

    Gintautas Černeckis

    II

    2.

    Rūta Kembrytė

    9a

    "Ryto" pagrindinė

    Jolanta Mieliauskienė

    I

    3.

    Sandra Vrubliauskaitė

    9b

    Senamiesčio vidurinė

    Gintautas Černeckis

    III

    4.

    Laura Skripkaitytė

    10a

    "Ryto" pagrindinė

    Alvydas Jakštas

    III

    5.

    Egidijus Kiaulakis

    10b

    Senamiesčio vidurinė

    Vida Bondauskienė

    II

    6.

    Sandra Budžytė

    2gb

    Platelių gimnazija

    Emilija Valančienė

    III

    7.

    Erika Žlibinaitė

    2gd

    "Saulės" gimnazija

    Saverina Pranckevičienė

    I

    8.

    Aurimas Bubelė

    3gf

    "Saulės" gimnazija

    Stanislava Kajutienė

    II

    9.

    Leonas Mockūnas

    11

    Alsėdžių vidurinė

    Petras Smilgevičius

    I

    10.

    Dovydas Bagdonas

    3ge

    "Saulės" gimnazija

    Saverina Pranckevičienė

    III

    11.

    Aurelija Auškalnytė

    4ge

    "Saulės" gimnazija

    Vaidotas Račkauskas

    I

    12.

    Monika Mieliauskaitė

    12b

    Senamiesčio vidurinė

    Vida Bondauskienė

    III

    13.

    Monika Čiuželytė

    12c

    Senamiesčio vidurinė

    Vida Bondauskienė

    II

         Olimpiados vertinimo komisijos sprendimu trečiajame (respublikiniame) Jaunųjų istorikų olimpiados etape mūsų rajoną atstovaus Alsėdžių vidurinės mokyklos 11 klasės mokinys Leonas Mockūnas.

    Informaciją paruošė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr.specialistas Saulius Augūnas

    MATEMATIKA (IV KLASIŲ)

         2008 m.  kovo 1 d. Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus katalikiškojoje pradinėje mokykloje įvyko ketvirtųjų klasių mokinių matematikos olimpiada. Dalyvavo įvairių Plungės rajono bendrojo lavinimo mokyklų ketvirtųjų klasių mokiniai.

          I-ąją vietą laimėjo Karolis Pupšys, akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos 4b klasės mokinys, surinkęs 34 taškus iš 35 galimų. Jį ruošė mokytoja Rosita Paulauskienė.

          II-ąją vietą užėmė  2 mokiniai, surinkę po 32,5 taško. Tai Dainius Varpiotas, „Babrungo“ pagrindinės mokyklos 4a klasės mokinys, mokytoja Virginija Ratienė ir Nerijus Viršilas, Senamiesčio vidurinės mokyklos 4d klasės mokinys, mokytoja Vilma Razguvienė.

         III-oji vieta atiteko Valentui Brasui, Alsėdžių vidurinės mokyklos 4 klasės mokiniui, surinkusiam 31,5 taško, mokytoja Virginija Venckutė. 

    Informaciją paruošė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr.specialistė Alina Jonutienė

    CHEMIJA

           2008 m. sausio  19 d. Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje vyko Plungės rajono savivaldybės mokinių chemijos olimpiada. Dalyvavo 22 rajono mokiniai (9 kl. – 5, 10 kl. – 8, 11 kl. – 6, 12 kl. – 3). Prizines vietas iškovojo šie mokiniai:

    Klasė

    Vieta

    Mokinio vardas, pavardė

    Mokykla

    Mokytojo vardas, pavardė

    9

    I

    Ieva Margytė

    Platelių gimnazija

    Marytė Margienė

    9

    II

    Monika Kukulskytė

    „Saulės“ gimnazija

    Aurelija Lukočienė

    9

    III

    Sandra Gembutaitė

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    Nerijus Bertys

    10

    I

    Šarūnas Mačiulaitis

    Kulių vidurinė mokykla

    Virginija Mačiulaitienė

    10

    II

    Greta Zaborskytė

    „Ryto“ pagrindinė mokykla

    Stasė Mikalauskytė

    10

    III

    Povilas Viržintas

    „Saulės“ gimnazija

    Sigita Žilinskienė

    10

    III

    Mindaugas Bielskis

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    Vaclava Nugarienė

    11

    I

    Rimantas Urnikis

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    Daiva Andruškaitė

    11

    II

    Inga Vaitkutė

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    Daiva Andruškaitė

    11

    III

    Agnė Narbutytė

    “Saulės“ gimnazija

    Sigita Žilinskienė

    12

    I

    Eglė Paulauskaitė

    „Saulės“ gimnazija

    Sigita Žilinskienė

    12

    II

    Aurelija Stonkutė

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    Daiva Andruškaitė

    12

    III

    Sandra Šeputytė

    „Saulės“ gimnazija

    Sigita Žilinskienė

           Į Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centro Mokslo ir technikos centrą išsiųsti I-III vietų laimėtojų darbai. Respublikinė chemijos olimpiada vyks 2008 m. kovo 27 – 29 d. Vilniuje.

    Informaciją paruošė Švietimo ir kultūros skyriaus vyr.specialistė Violeta Černeckienė

    FIZIKA

           2008 m. sausio 26 d. Senamiesčio vidurinėje mokykloje įvyko rajoninė fizikos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 34 mokiniai iš „Saulės“ gimnazijos, Alsėdžių, Kulių, Senamiesčio, Žemaičių Kalvarijos vidurinių, Akademiko A. Jucio ir „Ryto“ pagrindinių mokyklų.
     Prizines vietas laimėjo šie mokiniai:

    Vardas, pavardė

    Mokykla

    Klasė

    Mokytojo v., pavardė

    Vieta

    Ignas Bilkauskas

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    9b

    Silva Kurlinkutė

    I

    Giedrius Jonikas

    "Ryto" pagrindinė mokykla

    9c

    Alozas Lukavičius

    II

    Dovydas Vengalis

    "Ryto" pagrindinė mokykla

    9c

    Aloyzas Lukavičius

    III

    Šarūnas Mačiulaitis

    Kulių vidurinė mokykla

    10b

    Ona Greviškytė

    III

    Monika Narušytė

    "Ryto" pagrindinė mokykla

    10a

    Milda Mikaitė

    III

    Kristina Donauskytė

    "Ryto" pagrindinė mokykla

    10a

    Milda Mikaitė

    II

    Gediminas Jurkaitis

    Alsėdžių vidurinė mokykla

    10

    Leonas Mockūnas

    I

    Leonas Mockūnas

    Alsėdžių vidurinė mokykla

    11

    Leonas Mockūnas

    I

    Edita Jazdauskaitė

    Žemaičių kalvarijos vidurinė mokykla

    11

    Birutė Gaižaitienė

    III

    Kristina Gelžinytė

    "Saulės" gimnazija

    3ge

    Paulius Razgaitis

    II

    Donatas Valius

    "Saulės" gimnazija

    4gm

    Aloyzas Lukavičius

    I

    Antanas Majus

    "Saulės" gimnazija

    4gm

    Aloyzas Lukavičius

    II

    Gintautas Jakštas

    "Saulės" gimnazija

    4gm

    Aloyzas Lukavičius

    III

    Informaciją paruošė Švietimo ir kultūros skyriaus vyr.specialistas Saulius Augūnas 

    MATEMATIKA

           2008 m. sausio 19 d. Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje įvyko jaunųjų matematikų (9 – 12 klasių) rajoninė olimpiada. Joje dalyvavo 59 mokiniai (9 kl. – 18 mok., 10 kl. – 19 mok., 11 kl. – 14 mok., 12 kl. – 8 mok.). Prizines vietas iškovojo šie mokiniai:

    Klasė

    Vieta

    Mokinio vardas, pavardė

    Mokykla

    Mokytojo vardas, pavardė

    9

    1

    Brigita Dirvonskytė

    Alsėdžių vidurinė mokykla

    M. Mockūnienė

    9

    2

    Saulius Paukštys

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    A. Mikalauskas

    9

    3

    Karolis Kleiba

    „Saulės“ gimnazija

    I. Lukauskienė

    10

    1

    Gediminas Jurkaitis

    Alsėdžių vidurinė mokykla

    M. Mockūnienė

    10

    1

    Rimantas Žičkus

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    E. Klovienė

    10

    2

    Rima Alimaitė

    „Saulės“ gimnazija

    I. Lukauskienė

    10

    2

    Romana Stančiukaitė

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    E. Klovienė

    10

    3

    Modesta Šopaitė

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    A. Mikalauskas

    11

    1

    Leonas Mockūnas

    Alsėdžių vidurinė mokykla

    M. Mockūnienė

    11

    2

    Kristina Gelžinytė

    „Saulės“ gimnazija

    V. Lukavičienė

    11

    3

    Rimantas Urnikis

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    E. Klovienė

    12

    1

    Donatas Valius

    „Saulės“ gimnazija

    I. Lukauskienė

    12

    2

    Antanas Majus

    „Saulės“ gimnazija

    I. Lukauskienė

    12

    3

    Monika Mieliauskaitė

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    R. Vyšniauskienė

            Lietuvos mokinių 57 – oje matematikos olimpiadoje, kuri vyks kovo 17-19 d. Panevėžio J. Balčikonio gimnazijoje, rajoną atstovaus „Saulės“ gimnazijos 4g klasės mokiniai Donatas Valius ir  Antanas Majus.

           Šiaulių universiteto Matematikos katedros organizuojamose tradicinėse miestų ir rajonų 9 – 12 klasių mokinių matematikos uždavinių sprendimo varžybose, kurios vyks vasario 23 d., dalyvaus rajono komanda sudaryta iš šios olimpiados nugalėtojų ir prizininkų.
          
    Informaciją paruošė Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė

    VOKIEČIŲ KALBA

         Šių metų vasario 6 d. „Saulės “gimnazijoje įvyko rajoninė 10-12 klasių mokinių vokiečių kalbos olimpiada. Dalyvavo mokiniai, besimokantys vokiečių kalbos kaip antrosios užsienio kalbos iš Plungės rajono Alsėdžių vidurinės, Plungės „Saulės“gimnazijos, akademiko Adolfo Jucio ir „Ryto“pagrindinių bei  Žemės ūkio ir verslo mokykų. Mokiniai varžėsi atlikdami teksto klausymo, skaitymo ir kalbos vartosenos užduotis.

          Dvyliktųjų klasių grupėje I-oji vieta atiteko „Saulės“ gimnazijos 4gm klasės mokinei Dovilei Giršvaldaitei, surinkusiai daugiausia taškų, II- ąją vietą laimėjo Žemės ūkio ir verslo mokyklos Tp6 grupės moksleivis Kęstutis Koveckis, o III- ąją - vietą - „Saulės“gimnazijos 4gm klasės mokinė Rasa Preibytė.
         
          Vienuoliktųjų klasių grupėje daugiausia taškų surinko ir I – ąją vietą laimėjo „Saulės gimnazijos 3gd klasės mokinė Inga Jansonaitė, II – oji vieta atiteko Rimai Budginaitei tos pačios mokyklos  3gc klasės mokinei, o III oji vieta – Gintarei Vagnoriūtei iš Alsėdžių vidurinės mokyklos.

          Dešimtokų grupėje I- ąją vietą laimėjo 2 mokiniai, kurie surinko vienodai taškų. Tai Alsėdžių vidurinės ir akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklų dešimtokai  Akvilė Augustinaitė ir Ernestas Varnalis. II – ąja vieta pasidalijo taip pat 2 mokinės: Alsėdžių vidurinės mokyklos 10 klasės mokinė Dovilė Petkevičiūtė ir „Ryto“pagrindinės mokyklos  dešimtokė Kristina Donauskytė. III- oji vieta atiteko net 3 dešimtokėms  iš  „Ryto“pagrindinės mokyklos:  Monikai Narušytei, Anželikai Šalkauskaitei ir Monikai Prišmontaitei.

    Informaciją paruošė Švietimo ir kultūros skyriaus vyr.specialistė Alina Jonutienė

    Rajoninis meninio skaitymo konkursas

         Šių metų vasario 9 d. Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus katalikiškoje pradinėje mokykloje įvyko rajoninis mokinių skaitymo konkursas.

          Konkurse dalyvavo šie mokiniai:

    Eil. Nr.

    Mokinio vardas, pavardė

    Mokykla

    Klasė

    Mokytojo vardas, pavardė

    Vieta

    1.

    Monika Latakaitė

    Plungės "Saulės" gimnazija

    3 ge

    Adelija Kraujutienė

    2.

    Akvilė Pociūtė

    Plungės Senamiečio vidurinė mokykla

    6 c

    Rita Varpiotienė

    III

    3.

    Ignas Bilkauskas

    Plungės SEnamiesčio viduirnė mokykla

    9 c

    Vanda Makauskienė

    II

    4.

    Erika Rutkutė

    Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla

    11 b

    Virginija Tamošauskienė

    5.

    Dovilė Mačernytė

    Plungės r. Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    10

    Stefa Vaičiulienė

    6.

    Agnė Stanytė

    Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla

    7 a

    Sandra Bagočiūtė

    7.

    Vytautas kairys

    Plungės akdemiko Adolfo ucio pagrindinė mokykla

    10 a

    Rasa Aleliūnienė

    8.

    Donata Gadliauskaitė

    Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla

    5 a

    Rima Česnauskienė

    9.

    Edita Martišiūtė

    Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla

    5 c

    Rineta Rauienė

    10.

    Barbora Dėdinaitė

    Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla

    8 d

    Rasa Aleliūnaitė

    II

    11.

    Morta Stasikėlytė

    Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla

    7 c

    Janina Ramanauskienė

    12.

    Jonas Gramalas

    Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla

    8 e

    Janina Ramanauskienė

    I

    13.

    Jūratė Raudytė

    Plungės r. Stanelių pagrindinė mokykla

    10

    Danutė Vilnienė

    14.

    Aušra Goštautaitė

    Plungės r. Stanelių pagrindinė mokykla

    8

    Kristina Pilitauskienė

    15.

    Ingrida Sragauskaitė

    Plungės r. Nausodžio pagrindinė mokykla

    6

    Janina Macenienė

    16.

    Vitalija Šlepetytė

    Plungės r. Nausodžio pagrindinė mokykla

    10

    Janina Macenienė

    III

    17.

    Veronika Andruškaitė

    Plungės r.  Kantaučių pagrindinė mokykla

    10

    Daiva Rimkienė

    I

    18.

    Justina Butrimaitė

    Plungės r. Kantaučių pagrindinė mokykla

    9

    Daiva Rimkienė

    19.

    Neringa Andriuškaiė

    Plungės r. Kantaučių pagrindinė mokykla

    6

    Elena Selenienė

    20.

    Greta Šlimienė

    Plungės r. Žlibinų Igno Končiaus pagrindinė mokykla

    7

    Valdonė Gaudėšienė

      

    Informaciją paruošė Švietimo ir kultūros skyriaus vyr.specialistė Irena Gricevičienė

    DAILĖS OLIMPIADA

         Šių metų vasario 13 d. Plungės Mykolo oginskio meno mokykloje vyko bendrojo lavinimo mokyklų mokinių dailės olimpiada.

         Olimpiadoje dalyvavo šie mokiniai:

    Eil. Nr.

    Mokykla

    Mokinio vardas, pavardė

    Klasė

    Mokytojo vardas, pavardė

    Vieta

    1.

    Plungės "Saulės" gimnazija

    Rūta Jurevičiūtė

    1 gb

    Regina Čižauaskienė

     

    2.

    Plungės "Saulės" gimnazija

    Indrė Juškaitė

    1 gb

    Regina Čižauaskienė

     

    3.

    Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla

    Eglė Valužytė

    6 a

    Aldona Bieliauskienė

     

    4.

    Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla

    Rasa Trijonytė

    6 a

    Aldona Bieliauskienė

     

    5.

    Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla

    Ina Laivytė

    8 e

    Aldona Bieliauskienė

    II

    6.

    Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla

    Indrė Endriuškaitė

    8 e

    Aldona Bieliauskienė

     

    7.

    Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla

    Julija Stonkutė

    9 b

    Aldona Bieliauskienė

     

    8.

    Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla

    Gabrielė Duoblytė

    8 d

    Aldona Bieliauskienė

    III

    9.

    Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla

    Renata Razmaitė

    9 e

    Aldona Bieliauskienė

    I

    10.

    Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla

    Saulė Bulovaitė

    8 b

    Aldona Bieliauskienė

     

    11.

    Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla

    Eglė Petrikauskaitė

    10 b

    Aldona Bieliauskienė

     

    12.

    Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla

    Sandra Stroputė

    9 a

    Aldona Bieliauskienė

     

    13.

    Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla

    Ligita Pikturnaitė

    8 d

    Aldona Bieliauskienė

     

    14.

    Plungės r. Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    Aurelija Kaveckytė

    10 b

    Alma Vilnienė

    Padėka

    15.

    Plungės r. Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    Silovija Mikalauskaitė

    6

    Alma Vilnienė

    Padėka

    Informaciją paruošė Švietimo ir kultūros skyriaus vyr.specialistė Irena Gricevičienė

     

    ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA

        Šių metų vasario 23 d. Plungės „Ryto“pagrindinėje mokykloje įvyko rajoninė anglų kalbos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo rajono gimnazijų, vidurinių ir pagrindinių  mokyklų 5-12 klasių mokiniai. 5-8 klasių mokiniai skaitė anglų kalbos tekstus. Buvo vertinama tartis, raiška ir intonacija.
         9- 12 klasių mokiniai atliko teksto klausymo, skaitymo ir kalbos vartosenos testus.

                  
                               2008 metų  rajoninės  anglų kalbos olimpiados rezultatai:
                      
                                              Penktų klasių grupėje
    I - oji vieta - Reda Skersytė, „Ryto“pagrindinės mokyklos 5m klasės mokinė, mokytoja Aušra Brazdeikienė;

          II -  oji vieta -  Nerijus Jasas, „Babrungo“pagrindinės  mokyklos 5 klasės mokinys, mokytoja Ernesta Norkė;

          III -  oji vieta -  Ernesta Simaitytė, „Ryto“pagrindinės  mokyklos 5c klasės mokinė, mokytoja Gražina Bumblytė.

                                              Šeštųjų klasių grupėje
           I -  oji vieta – Gintarė Nesteckytė, Senamiesčio vidurinės mokyklos 6d klasės mokinė, mokytoja Ligita Erminaitė;

           II -  oji vieta – Ernestas Domarkas, Senamiesčio vidurinės mokyklos 6c klasės mokinys, mokytoja Dalia Laurinaitienė;

           III -  oji vieta – Deimantė Arlauskaitė, akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos 6b klasės mokinė, mokytoja Aldutė Kazlauskienė;

                                               Septintųjų klasių grupėje
           I -  oji vieta - Džiugas Tumas, Senamiesčio vidurinės mikyklos 7c klasės mokinys, mokytoja Vaida Šiurkuvienė;

           II – oji vieta – Dovilė Mickutė, akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos 7a klasės mokinė, mokytoja Aldutė Kazlauskienė;

           III – oji vieta Julija Lukošiūtė, Senamiesčio vidurinės mokyklos 7d klasės mokinė, mokytoja Veronika Pilybienė.

                                               Aštuntųjų klasių grupėje
             I -  oji vieta – Ignė Žiemelaitytė, akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos 8b klasės mokinė, mokytoja Regina Ažaneckienė;

             II – oji vieta – Robertas Jurkus, „Ryto“ pagrindinės mokyklos 8a klasės mokinys, mokytoja Jurgita Česnauskienė;

             III  - oji  vieta – Rasa Žeimaitė, „Ryto“pagrindinės mokyklos 8a klasės mokinė, mokytoja Jurgita Česnauskienė ir Eglė Dobravalskytė , akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos 8b klasės mokinė, mokytoja Regina Ažaneckienė.

                                                Devintųjų klasių grupėje
                I -  oji vieta – Vilius Čiuželis, „Saulės“gimnazijos 1gb klasės mokinys, mokytoja Vidutė Radvilavičienė ir Ieva Margytė, Platelių gimnazijos 1gb klasės mokinė, mokytoja Asta Mažonaitė.

               II -  oji  vieta -  Milda Vaitkevičiūtė, Alsėdžių vidurinės mokyklos 9 klasės mokinė, mokytojas Antanas Vaitkevičius, Saulius Paukštys ir Tadas Virbickas, Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos 9b klasės mokiniai, mokytoja Regina Mikalauskienė;

                III  - oji vieta – Rusnė Kniukštaitė, Platelių gimnazijos 1gb klasės mokinė, mokytoja Asta Mažonaitė, Martyna Bučiūtė, „Ryto“pagrindinės mokyklos 9b klasės mokinė, mokytoja Aušra Brazdeikienė, Deividas Vengalis, Senamiesčio vidurinės mokyklos 9a klasės mokinys, mokytoja Nijolė Norvaišienė ir Elzbieta Budginaitė, Senamiesčio vidurinės mokyklos 9a klasės mokinė, mokytoja Laimutė Lideikienė.

                                                Dešimtųjų  klasių grupėje
                    I -  oji vieta -  Greta Zaborskytė, „Ryto“pagrindinės mokyklos 10c klasės mokinė, mokytoja Jurgita Česnauskienė;

                   II -  oji  vieta -  Vaidas Malinauskas, Senamiesčio vidurinės mokyklos 10b klasės mokinys, mokytoja Tatjana Čižauskienė;

                    III – oji vieta -  Ernestas Varnalis, akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos 10a klasės mokinys, mokytoja Laima Mockuvienė ir Egidijus Šideika, Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos 10a klasės mokinys, mokytoja Milda Kleinauskienė.

                                                Vienuoliktųjų klasių grupėje

                     I - oji vieta – Ema Jasaitytė, „Saulės“gimnazijos 3gd klasės mokinė, mokytoja Sigita Toleikienė;

                     II – oji vieta – Inga Jansonaitė, „Saulės“ gimnazijos 3gd klasės mokinė, mokytoja Sigita Toleikienė;

                    III -  oji vieta -  Kornelija Vaškytė, Senamiesčio vidurinės mokyklos 11c klasės mokinė, mokytoja Ligita Erminaitė.

                                                 Dvyliktųjų klasių grupėje
                    I -  oji vieta -  Mantas Zabėla, Senamiesčio vidurinės mokyklos 12b klasės mokinys, mokytoja Alma Vasiliauskienė;

                    II -  oji vieta  - Marius Domarkas, Senamiesčio vidurinės mokyklos  12b klasės mokinys, mokytoja Alma Vasiliauskienė;

                    III - oji  vieta – Živilė Krasauskaitė, Senamiesčio vidurinės mokyklos 12c klasės mokinė, mokytoja Nijolė Norvaišienė.   

    Informaciją paruošė Švietimo ir kultūros skyriaus vyr.specialistė Alina Jonutienė                 

     


    Paskutinis atnaujinimas: 2012-01-26 17:51:08

    © Plunges rajono savivaldybe. Visos teises saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt