PLUNGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel.: (8 448) 73 134, (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p.: savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188714469



  • Seimo nario Jono Varkalio susitikimai su gyventojais
  • Turizmas
  • Verslas
  • Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimų, kuriais patvirtinti teikiamų paslaugų tarifai (įmokos, kainos, lengvatų sąlygos) eurais, sąrašas
  • Visuomenei svarbių statinių projektiniai pasiūlymai
  • Savivaldybės nekilnojamojo turto pardavimas viešo aukciono būdu
  • Daugiabučių namų valdymas
  • Atliekų (mišrių komunalinių, pakuočių, stiklo pakuočių ir didžiųjų atliekų) surinkimo 2021 m. grafikas
  • Atliekų (mišrių komunalinių, pakuočių, stiklo pakuočių ir didžiųjų atliekų) surinkimo 2022 m. grafikas
  • Dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais
  • Konkursai (priėmimai) į laisvas darbo vietas
  • PRIĖMIMAS į ugdymo įstaigas
  • Neformalusis vaikų švietimas
  • ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
  • MOBILIZACIJA. CIVILINĖ SAUGA
  • Atviri duomenys


  • Rajonas
  • Istorija
    Turizmas
    Seniūnijos
    Garbės piliečiai
    Reikalingiausi kontaktiniai duomenys
    Sveikatos priežiūros įstaigos, vaistinės
    Nuotraukų galerija
    Videoinformacija
    Žemėlapis
  • Struktūra ir kontaktai
  • Valdymo struktūros schema
    Gyventojų priėmimas
    Savivaldybės taryba
    Meras, mero pavaduotojas, patarėjai
    Administracijos vadovai
    Vadovų darbotvarkės
    Nuolatinės komisijos
    Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba
    Paieška: darbuotojai, padaliniai
    Seniūnaičiai
    Savivaldybės kontroliuojamos įmonės
  • Teisinė informacija
  • Teisės aktai (Savivaldybės tarybos sprendimai)
    Teisės aktai
    Teisės aktų projektai
    Savivaldybės teisės aktų projektai
    Tyrimai ir analizės
    Teisės aktų pažeidimai
  • Administracinė informacija
  • Administracinės naštos mažinimas
    Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
    Darbo užmokestis
    Finansinių ataskaitų rinkiniai
    Nuostatai
    Paskatinimai ir apdovanojimai
    Planavimo dokumentai
    Savivaldybės biudžetas
    Savivaldybės finansiniai įsipareigojimai
    Savivaldybės gaunama parama
    Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos veikla
    Tarnybiniai lengvieji automobiliai
    Vadovų darbotvarkės
    Veiklos ataskaitos
    Viešieji pirkimai
    Interneto svetainės atitiktis
  • Veiklos sritys
  • Aplinkosauga
    Civilinė metrikacija
    Civilinė sauga. Mobilizacija
    Jaunimas
    Kalba
    Konkursai į laisvas darbo vietas
    Kultūra
    Kultūros paveldas
    Mokesčiai, įmokos, tarifai
    Nevyriausybinės organizacijos
    Projektinė veikla
    Savivaldybės turtas
    Socialinė parama
    Sportas
    Statyba ir infrastruktūra
    Sveikatos apsauga
    Švietimas
    Tarptautinia ryšiai
    Teisėsauga
    Teritorijų planavimas ir statyba
    Verslas
    Žemės ūkis
  • Paslaugos
  • Viešosios ir administracinės paslaugos
    Elektroniniai valdžios vartai
  • Nuorodos
  • LR Prezidentas
    LR Seimas
    LR Vyriausybė
    Žiniasklaida
    Užimtumo tarnyba prie LR SADM


  • Istorija
  • Turizmas
  • Seniūnijos
  • Alsėdžių seniūnija
    Babrungo seniūnija
    Kulių seniūnija
    Nausodžio seniūnija
    Paukštakių seniūnija
    Platelių seniūnija
    Plungės miesto seniūnija
    Stalgėnų seniūnija
    Šateikių seniūnija
    Žemaičių Kalvarijos seniūnija
    Žlibinų seniūnija
  • Garbės piliečio vardo suteikimo nuostatai
  • Garbės piliečiai
  • Žemėlapiai
  • Reikalingiausi kontaktiniai duomenys
  • Sveikatos priežiūros įstaigos, vaistinės
  • Videoinformacija


  • Valdymo struktūros schema
  • Savivaldybės taryba
  • Frakcijos
    Komitetai
  • Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba
  • Nuolatinės komisijos
  • Antikorupcijos komisija
    Daugiabučių namų savininkų bendrijų rėmimo komisija
    Ekstremaliųjų situacijų komisija
    Etikos komisija
    Jaunimo reikalų taryba
    Kaimo rėmimo priemonės lėšų paskirstymo komisija
    Kapų identifikavimo komisija
    Komisija ryšiams su užsieniu
    Komisija siūlymams dėl Plungės garbės piliečio vardo suteikimo nagrinėti
    Kontrolės ir audito tarnybos vadovo tarnybinės veiklos vertinimo komisija
    Kultūros centrų, jų filialų akreditavimo ir kategorijų suteikimo bei kultūros centrų ir jų filialų kultūros, meno darbuotojų atestavimo komisija
    Kultūros ir meno taryba
    Medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos miškui prevencinių priemonių diegimui Plungės rajono savivaldybėje finansinės paramos paskirstymo komisija
    Medžiojamųjų gyvūnų padarytai žalai žemės ūkio pasėliams, ūkiniams gyvūnams ir miškui įvertinti komisija
    Mokslo rėmimo programos lėšų skirstymo komisija
    Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisija
    Nekilnojamųjų daiktų pardavimo viešo aukciono būdu organizavimo komisija
    Nevyriausybinių organizacijų taryba
    Nusikaltimų prevencijos ir kontrolės komisija
    Peticijų komisija
    Psichologinių krizių valdymo komisija
    Saugaus eismo organizavimo komisija
    Savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba
    Savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba
    Savivaldybės strateginio planavimo grupė
    Savivaldybės tarybos veiklos reglamento rengimo redakcinė komisija
    Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo lėšų skyrimo ir naudojimo komisija
    Socialinių būstų pirkimo komisija
    Sporto taryba
    Teritorijų planavimo komisija
    Viešųjų pirkimų komisija
    Švietimo taryba
    Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisija


  • Teisės aktai
  • Teisės aktų projektai
  • Išvadoms gauti pateikti teisės aktų projektai
    Vyriausybei pateikti teisės aktų projektai
    Teisės aktų projektų archyvas
  • Tyrimai ir analizės
  • Teisės aktų pažeidimai
  • Savivaldybės teisės aktai


  • Nuostatai
  • Savivaldybės įmonės
  • Planavimo dokumentai
  • Veiklos sritys
  • Viešieji pirkimai
  • Darbo užmokestis
  • Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
  • Finansinių ataskaitų rinkiniai
  • Vadovų darbotvarkės
  • Veiklos ataskaitos
  • Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos veikla
  • Politinės organizacijos
  • Projektinė veikla
  • Tarnybiniai automobiliai
  • Savivaldybės biudžetas


  • Viešosios ir administracinės paslaugos
  • Elektroniniai valdžios vartai
  • Gyventojų priėmimo Savivaldybėje laikas
  • Gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame grafikas
  • Seimo narių biurai Plungėje
  • INFORMACIJA apie ...
  • Gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame grafikas
  • Keleivių vežimas už atlygį lengvuoju automobiliu leidimo išdavimas
  • Valstybinės žemės nuomos mokesčio deklaracijų priėmimas iš juridinių asmenų


  • LR Prezidentas
  • LR Seimas
  • LR Vyriausybė
  • Žiniasklaida
  • Užimtumo tarnyba prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
  • Moksleivių rajoninės olimpiados, 2011-2012 m.m.

    Lietuvos mokinių dailės olimpiados 2012 „Sparnai. Nuo vėjo malūnų iki...“
     
    Dailės olimpiados rajoninis turas vyko Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje, 2012 m. vasario 1 d.

    Eil.
    Nr.

    Vardas, pavardė

    Mokykla, klasė

    Vadovas

    Balai

    Vieta

    1.

    Sandra Vaitelavičiūtė

    „Saulės“g-ja, III c

    R.Čižauskienė

    25

    2.

    Reda Petrikaitė

    „Saulės“g-ja, III d

    R.Čižauskienė

    29

    II

    3.

    Justė Malakauskaitė

    „Saulės“g-ja, III b

    R.Čižauskienė

    25

    4.

    Monika Martišiūtė

    „Saulės“g-ja, III d

    R.Čižauskienė

    26

    5.

    Monika Lukminaitė

    „Saulės“g-ja, II b

    R.Čižauskienė

    26

    6.

    Gabrielė Duoblytė

    Senamiesčio vid. m-kla, 12 d

    A.Bieliauskienė

    30

    I

    7.

    Toma Gerdauskaitė

    Senamiesčio vid. m-kla, 12 d

    A.Bieliauskienė

    27

    8.

    Auksė Brasaitė

    Alsėdžių vid. m-kla, 11 kl.

    R.Valančienė

    28

    III

    I vieta – Senamiesčio vid. m-klos 12 d kl. mok. Gabrielei Duoblytei, mokyt. Aldona Bieliauskienė.
    II vieta – „ Saulės“ gimnazijos  III d kl. mok. Redai Petrikaitei, mokyt. Regina Čižauskienė.
    III vieta – Alsėdžių vid. m-klos 11 kl. mok. Auksei Brasaitei, mokyt. Raimonda Valančienė.

    Informaciją parengė Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Irena Gricevičienė

    ISTORIJA

    2012 m. vasario 14 d. Akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje įvyko rajoninė istorijos olimpiada. Joje dalyvavo Platelių ir „Saulės“ gimnazijų, Alsėdžių, Kulių, Senamiesčio ir Žemaičių Kalvarijos vidurinių mokyklų, „Ryto“ pagrindinės mokyklos bei Suaugusiųjų švietimo centro mokiniai.

    Prizines vietas laimėjo šie mokiniai:

    Eil.
    Nr.

    Mokinio vardas, pavardė

    Klasė

    Mokykla

    Mokytojo vardas, pavardė

    Vieta

    1.

    Milda Pieškutė

    9

    Kulių vidurinė

    Kazimieras Garasimavičius

    I

    2.

    Emilija Milda Vaškytė

    Iga

    Platelių gimnazija

    Emilija Valančienė

    II

    3.

    Gražvydas Dargis

    10a

    Alsėdžių vidurinė

    Petras Smilgevičius

    I

    4.

    Ieva Paulauskytė

    IIga

    Platelių gimnazija

    Emilija Valančienė

    II

    5.

    Mantas Čiutys

    10d

    „Ryto“ pagrindinė

    Alvydas Jakštas

    III

    6.

    Karolis Poška

    IIIa

    „Saulės“ gimnazija

    Saverina Pranckevičienė

    I

    7.

    Vaida Jociūtė

    11

    Alsėdžių vidurinė

    Petras Smilgevičius

    II

    8.

    Gintarė Šakytė

    11b

    Senamiesčio vidurinė

    Vida Bondauskienė

    III

    9.

    Renata Donauskytė

    IVb

    „Saulės“ gimnazija

    Saverina Pranckevičienė

    I

    10.

    Dovilė Ruibytė

    IVb

    „Saulės“ gimnazija

    Stanislava Kajutienė

    II

    11.

    Mindaugas Stackevičius

    12a

    Senamiesčio vidurinė

    Vida Bondauskienė

    III

    Respublikinėje istorijos olimpiadoje, kuri vyks balandžio mėn. Kėdainiuose, teisę dalyvauti iškovojo „Saulės“ gimnazijos mokinė Renata Donauskytė.

    Informaciją parengė Švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Augūnas
     
    FIZIKA
     
    2012 m. sausio 27 d. „Saulės“ gimnazijoje įvyko rajoninė fizikos olimpiada. Joje dalyvavo „Saulės“ gimnazijos, Alsėdžių, Kulių, Senamiesčio, Žemaičių Kalvarijos vidurinių mokyklų ir „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokiniai.

    Prizines vietas laimėjo šie mokiniai:
     

    Eil.
    Nr.

    Mokinio vardas, pavardė

    Klasė

    Mokykla

    Mokytojo vardas, pavardė

    VIETA

    1.

    MILDA PIEŠKUTĖ

    9

    Kulių vidurinė

    Egidijus Rubinas

    II

    2.

    PAULIUS MITKUS

    9 c

    Senamiesčio vidurinė

    Silva Kurlinkutė

    I

    3.

    TOMAS BILKAUSKAS

    9 c

    Senamiesčio vidurinė

    Silva Kurlinkutė

    III

    4.

    ROKAS ŽEBRAUSKIS

    10

    Senamiesčio vidurinė

    Silva Kurlinkutė

    II

    5.

    VYTAUTAS DOMARKAS

    10 d

    „Ryto“ pagrindinė

    Milda Mikaitė

    II

    6.

    ŽILVINAS RUTKUS

    II a

    „Saulės“ gimnazija

    Aloyzas Lukavičius

    III

    7.

    EIMANTAS BEKĖŽA

    10 c

    „Ryto“ pagrindinė

    Milda Mikaitė

    I

    8.

    JOKŪBAS ŠIUIPYS

    III d

    „Saulės“ gimnazija

    Aloyzas Lukavičius

    II

    9.

    MANTAS STASYTIS

    III a

    „Saulės“ gimnazija

    Aloyzas Lukavičius

    III

    10.

    TOMAS PUPŠYS

    III a

    „Saulės“ gimnazija

    Aloyzas Lukavičius

    I

    11.

    TOMAS GEDRIMAS

    IV b

    „Saulės“ gimnazija

    Aloyzas Lukavičius

    I

    12.

    VAIDOTAS KRUNGOLCAS

    IV b

    „Saulės“ gimnazija

    Algimantas Budrys

    II

    13.

    VIRGINIJUS RUIBYS

    IV b

    „Saulės“ gimnazija

    Aloyzas Lukavičius

    III

    Informaciją parengė Švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Augūnas

    GEOGRAFIJA

    2012 m. kovo 13 d. Senamiesčio vidurinėje mokykloje vyko dvi geografijos olimpiados – 6-8 klasių ir 9-12 klasių mokiniams.

    Pirmą kartą buvo organizuota geografijos olimpiada „Mano gaublys“ 6-8 klasių mokiniams. Šioje amžiaus grupėje dalyvavo 48 mokiniai iš Platelių gimnazijos, Alsėdžių, Kulių, Senamiesčio ir Žemaičių Kalvarijos vidurinių mokyklų bei Akademiko Adolfo Jucio, Narvaišių, „Ryto“, Stalgėnų ir Stanelių pagrindinių mokyklų.

    6-8 KLASIŲ MOKINIŲ GEOGRAFIJOS OLIMPIADOS „MANO GAUBLYS“ PRIZININKAI

    Eil.
    Nr.

    Mokinio vardas, pavardė

    Klasė

    Mokykla

    Mokytojo vardas, pavardė

    Vieta

    1.

    Laura Jurkaitytė

    6

    Stalgėnų pagrindinė

    Monika Simaitienė

    I

    2.

    Iveta Silkauskaitė

    6

    Alsėdžių vidurinė

    Stefa Každailienė

    II

    3.

    Greta Zaburaitė

    6b

    „Ryto“ pagrindinė

    Nijolė Kačinskienė

    III

    4.

    Vaiva Raišutytė

    7a

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė

    Bronius Kleinauskas

    I

    5.

    Vilius Sausdravas

    7c

    „Ryto“ pagrindinė

    Adolfina Kiaulakienė

    II

    6.

    Vytenis Sidabras

    7

    Platelių gimnazija

    Dalia Uščinienė

    II

    7.

    Jonė Virbickaitė

    7d

    Senamiesčio vidurinė

    Gina Zieringienė

    III

    8.

    Mantas Kaulius

    8d

    Senamiesčio vidurinė

    Gina Zieringienė

    I

    9.

    Dovydas Auškalnis

    8d

    „Ryto“ pagrindinė

    Nijolė Kačinskienė

    II

    10.

    Aurimas Laureckis

    8d

    „Ryto“ pagrindinė

    Nijolė Kačinskienė

    II

    11.

    Vaiva Augustinaitė

    8a

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė

    Bronius Kleinauskas

    III

    12.

    Vytautas Vaitkus

    8

    Platelių gimnazija

    Dalia Uščinienė

    III

    13.

    Karolis Pupšys

    8

    Akad. A. Jucio pagrindinė

    Irena Strazdienė

    III

    Vyresniųjų mokinių amžiaus grupėje dalyvavo 30 mokinių iš Platelių ir „Saulės“ gimnazijų, Alsėdžių, Kulių, Senamiesčio, Žemaičių Kalvarijos vidurinių ir „Ryto“, Stanelių pagrindinių mokyklų bei Technologijų ir verslo mokyklos.

    9-12 KLASIŲ MOKINIŲ GEOGRAFIJOS OLIMPIADOS PRIZININKAI

    Eil.
    Nr.

    Mokinio vardas, pavardė

    Klasė

    Mokykla

    Mokytojo vardas, pavardė

    Vieta

    1.

    Paulius Mitkus

    9c

    Senamiesčio vidurinė

    Gina Zieringienė

    I

    2.

    Virginija Raudytė

    9

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė

    Bronius Kleinauskas

    II

    3.

    Antanas Stanys

    9b

    Alsėdžių vidurinė

    Stefa Každailienė

    III

    4.

    Gražvydas Dargis

    10a

    Alsėdžių vidurinė

    Stefa Každailienė

    I

    5.

    Vytautas Domarkas

    10d

    „Ryto“ pagrindinė

    Nijolė Kačinskienė

    II

    6.

    Mantas Čiutys

    10d

    „Ryto“ pagrindinė

    Nijolė Kačinskienė

    III

    7.

    Dovilė Mickutė

    IIIa

    „Saulės“ gimnazija

    Vytautas Kulbokas

    I

    8.

    Vitalija Šimkutė

    11c

    Senamiesčio vidurinė

    Regina Adomavičienė

    II

    9.

    Džiugas Tumas

    IIIa

    „Saulės“ gimnazija

    Vytautas Kulbokas

    III

    10.

    Andrius Kontrimas

    IVf

    „Saulės“ gimnazija

    Vytautas Kulbokas

    I

    11.

    Gintaras Ramonas

    Tp10

    Technologijų ir verslo mokykla

    Jaruslava Janauskienė

    II

    12.

    Emilis Mockevičius

    12

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė

    Bronius Kleinauskas

    III

    Šioje amžiaus grupėje teisę dalyvauti respublikinėje olimpiadoje iškovojo Alsėdžių vidurinės mokyklos 10a klasės mokinys Gražvydas Dargis.

    Informaciją parengė Švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Augūnas

    MATEMATIKA

    9 - 10 klasės

    2012 m. vasario 15 d. Plungės „Saulės“ gimnazijoje įvyko jaunųjų matematikų (9 – 12 klasių) rajoninė olimpiada. Joje dalyvavo 62 mokiniai (9 kl. – 16 mok., 10 kl. – 21 mok., 11 kl. – 13 mok., 12 kl. – 12 mok.).

    Prizines vietas iškovojo šie mokiniai:

    Klasė

    Vieta

    Mokinio vardas, pavardė

    Mokykla

    Mokytojas

    9

    1

    Monika Gerybaitė

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    K. Salienė

    9

    2

    Milda Pieškutė

    Kulių vidurinė mokykla

    D. Pušinskienė

    9

    3

    Gabrielė Žilinskaitė

    „Saulės“ gimnazija

    V. Lukavičienė

    10

    1

    Paulius Kačkauskas

    Alsėdžių vidurinė mokykla

    M. Mockūnienė

    10

    2

    Žilvinas Rutkus

    „Saulės“ gimnazija

    I. Lukauskienė

    10

    3

    Daiva Vasiliauskaitė

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    A. Mikalauskas

    10

    3

    Julius Alčauskas

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    D. Bačkienė

    11

    1

    Jurgita Brauklytė

    Kulių vidurinė mokykla

    D. Pušinskienė

    11

    2

    Džiugas Tumas

    „Saulės“ gimnazija

    V. Lukavičienė

    11

    3

    Nerijus Budreckis

    Alsėdžių vidurinė mokykla

    M. Mockūnienė

    11

    3

    Evaldas Šakinis

    „Saulės“ gimnazija

    I. Lukauskienė

    12

    1

    Justas Šniaukšta

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    E. Klovienė

    12

    2

    Mantas Gedrimas

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    R. Vyšniauskienė

    12

    3

    Tomas Gedrimas

    „Saulės“ gimnazija

    I. Varinauskaitė

    12

    3

    Brigita Drakšaitė

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    E. Klovienė

    Lietuvos mokinių 61–ojoje matematikos olimpiadoje, kuri vyks balandžio 2-3 d. Utenos Dauniškio gimnazijoje, rajoną atstovaus Alsėdžių vidurinės mokyklos 10 klasės mokinys Paulius Kačkauskas.

    Šiaulių universiteto Matematikos katedros organizuojamose tradicinėse miestų ir rajonų 9 – 12 klasių mokinių matematikos uždavinių sprendimo varžybose, kurios vyks kovo 17 d., dalyvaus rajono komanda sudaryta iš šios olimpiados nugalėtojų ir prizininkų.

    5 - 8 klasės

    2012 m. vasario 8 d. Senamiesčio vidurinėje mokykloje įvyko 5 klasių, o kovo 9 d. Plungės suaugusiųjų švietimo centre - 6-8 klasių mokinių rajoninės matematikos olimpiados. Jose dalyvavo 73 mokiniai (5 kl. – 21, 6 kl. – 18, 7 kl. – 16, 8 kl. – 18 mokinių).

    Prizines vietas iškovojo šie mokiniai:

    Klasė

    Vieta

    Mokinio vardas, pavardė

    Mokykla

    Mokytojas

    5

    1

    Dalius Purauskas

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    Dalija Bačkienė

    5

    2

    Gintarė Razmaitė

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    Elvyra Klovienė

    5

    3

    Armandas Puidokas

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    Dalija Bačkienė

    6

    1

    Paulina Jundulaitė

    Stalgėnų pagrindinė mokykla

    Inga Maželienė

    6

    2

    Kazimieras Vitkus

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    Kristina Salienė

    6

    2

    Dalius Budrys

    Alsėdžių vidurinė mokykla

    Milda Mockūnienė

    6

    3

    Julius Venckus

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    Juozas Griškus

    7

    1

    Domantė Bornarauskaitė

    „Ryto“ pagrindinė mokykla

    Dalia Kaubrienė

    7

    2

    Vaiva Raišutytė

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    Algirdas Mikalauskas

    7

    3

    Žygimantas Stongvilas

    Senamiesčio vidurinė mokykla

    Juozas Griškus

    8

    1

    Vaiva Augustinaitė

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    Vilma Augustinienė

    8

    2

    Jonas Mockūnas

    Alsėdžių vidurinė mokykla

    Dalia Kaminskienė

    8

    3

    Rosita Urnikytė

    Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla

    Algirdas Mikalauskas

    Kovo 31 d. į respublikinę olimpiadą Šiauliuose vyks Senamiesčio vidurinės mokyklos penktokai Dalius Purauskas ir Gintarė Razmaitė.

    VI-VIII klasių Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje, kuri vyks balandžio 28 d. Šiaulių universitete, dalyvaus iš mūsų rajono 9 mokiniai, geriausiai pasirodę rajoninėje olimpiadoje (po 3 mokinius iš kiekvienos klasės).

    Informaciją parengė Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė

     


     

     


    Paskutinis atnaujinimas: 2012-03-21 17:07:21

    © Plunges rajono savivaldybe. Visos teises saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt