PLUNGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel.: (8 448) 73 134, (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p.: savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188714469



  • Seimo nario Jono Varkalio susitikimai su gyventojais
  • Turizmas
  • Verslas
  • Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimų, kuriais patvirtinti teikiamų paslaugų tarifai (įmokos, kainos, lengvatų sąlygos) eurais, sąrašas
  • Visuomenei svarbių statinių projektiniai pasiūlymai
  • Savivaldybės nekilnojamojo turto pardavimas viešo aukciono būdu
  • Daugiabučių namų valdymas
  • Atliekų (mišrių komunalinių, pakuočių, stiklo pakuočių ir didžiųjų atliekų) surinkimo 2021 m. grafikas
  • Atliekų (mišrių komunalinių, pakuočių, stiklo pakuočių ir didžiųjų atliekų) surinkimo 2022 m. grafikas
  • Dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais
  • Konkursai (priėmimai) į laisvas darbo vietas
  • PRIĖMIMAS į ugdymo įstaigas
  • Neformalusis vaikų švietimas
  • ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
  • MOBILIZACIJA. CIVILINĖ SAUGA
  • Atviri duomenys


  • Rajonas
  • Istorija
    Turizmas
    Seniūnijos
    Garbės piliečiai
    Reikalingiausi kontaktiniai duomenys
    Sveikatos priežiūros įstaigos, vaistinės
    Nuotraukų galerija
    Videoinformacija
    Žemėlapis
  • Struktūra ir kontaktai
  • Valdymo struktūros schema
    Gyventojų priėmimas
    Savivaldybės taryba
    Meras, mero pavaduotojas, patarėjai
    Administracijos vadovai
    Vadovų darbotvarkės
    Nuolatinės komisijos
    Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba
    Paieška: darbuotojai, padaliniai
    Seniūnaičiai
    Savivaldybės kontroliuojamos įmonės
  • Teisinė informacija
  • Teisės aktai (Savivaldybės tarybos sprendimai)
    Teisės aktai
    Teisės aktų projektai
    Savivaldybės teisės aktų projektai
    Tyrimai ir analizės
    Teisės aktų pažeidimai
  • Administracinė informacija
  • Administracinės naštos mažinimas
    Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
    Darbo užmokestis
    Finansinių ataskaitų rinkiniai
    Nuostatai
    Paskatinimai ir apdovanojimai
    Planavimo dokumentai
    Savivaldybės biudžetas
    Savivaldybės finansiniai įsipareigojimai
    Savivaldybės gaunama parama
    Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos veikla
    Tarnybiniai lengvieji automobiliai
    Vadovų darbotvarkės
    Veiklos ataskaitos
    Viešieji pirkimai
    Interneto svetainės atitiktis
  • Veiklos sritys
  • Aplinkosauga
    Civilinė metrikacija
    Civilinė sauga. Mobilizacija
    Jaunimas
    Kalba
    Konkursai į laisvas darbo vietas
    Kultūra
    Kultūros paveldas
    Mokesčiai, įmokos, tarifai
    Nevyriausybinės organizacijos
    Projektinė veikla
    Savivaldybės turtas
    Socialinė parama
    Sportas
    Statyba ir infrastruktūra
    Sveikatos apsauga
    Švietimas
    Tarptautinia ryšiai
    Teisėsauga
    Teritorijų planavimas ir statyba
    Verslas
    Žemės ūkis
  • Paslaugos
  • Viešosios ir administracinės paslaugos
    Elektroniniai valdžios vartai
  • Nuorodos
  • LR Prezidentas
    LR Seimas
    LR Vyriausybė
    Žiniasklaida
    Užimtumo tarnyba prie LR SADM


  • Istorija
  • Turizmas
  • Seniūnijos
  • Alsėdžių seniūnija
    Babrungo seniūnija
    Kulių seniūnija
    Nausodžio seniūnija
    Paukštakių seniūnija
    Platelių seniūnija
    Plungės miesto seniūnija
    Stalgėnų seniūnija
    Šateikių seniūnija
    Žemaičių Kalvarijos seniūnija
    Žlibinų seniūnija
  • Garbės piliečio vardo suteikimo nuostatai
  • Garbės piliečiai
  • Žemėlapiai
  • Reikalingiausi kontaktiniai duomenys
  • Sveikatos priežiūros įstaigos, vaistinės
  • Videoinformacija


  • Valdymo struktūros schema
  • Savivaldybės taryba
  • Frakcijos
    Komitetai
  • Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba
  • Nuolatinės komisijos
  • Antikorupcijos komisija
    Daugiabučių namų savininkų bendrijų rėmimo komisija
    Ekstremaliųjų situacijų komisija
    Etikos komisija
    Jaunimo reikalų taryba
    Kaimo rėmimo priemonės lėšų paskirstymo komisija
    Kapų identifikavimo komisija
    Komisija ryšiams su užsieniu
    Komisija siūlymams dėl Plungės garbės piliečio vardo suteikimo nagrinėti
    Kontrolės ir audito tarnybos vadovo tarnybinės veiklos vertinimo komisija
    Kultūros centrų, jų filialų akreditavimo ir kategorijų suteikimo bei kultūros centrų ir jų filialų kultūros, meno darbuotojų atestavimo komisija
    Kultūros ir meno taryba
    Medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos miškui prevencinių priemonių diegimui Plungės rajono savivaldybėje finansinės paramos paskirstymo komisija
    Medžiojamųjų gyvūnų padarytai žalai žemės ūkio pasėliams, ūkiniams gyvūnams ir miškui įvertinti komisija
    Mokslo rėmimo programos lėšų skirstymo komisija
    Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisija
    Nekilnojamųjų daiktų pardavimo viešo aukciono būdu organizavimo komisija
    Nevyriausybinių organizacijų taryba
    Nusikaltimų prevencijos ir kontrolės komisija
    Peticijų komisija
    Psichologinių krizių valdymo komisija
    Saugaus eismo organizavimo komisija
    Savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba
    Savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba
    Savivaldybės strateginio planavimo grupė
    Savivaldybės tarybos veiklos reglamento rengimo redakcinė komisija
    Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo lėšų skyrimo ir naudojimo komisija
    Socialinių būstų pirkimo komisija
    Sporto taryba
    Teritorijų planavimo komisija
    Viešųjų pirkimų komisija
    Švietimo taryba
    Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisija


  • Teisės aktai
  • Teisės aktų projektai
  • Išvadoms gauti pateikti teisės aktų projektai
    Vyriausybei pateikti teisės aktų projektai
    Teisės aktų projektų archyvas
  • Tyrimai ir analizės
  • Teisės aktų pažeidimai
  • Savivaldybės teisės aktai


  • Nuostatai
  • Savivaldybės įmonės
  • Planavimo dokumentai
  • Veiklos sritys
  • Viešieji pirkimai
  • Darbo užmokestis
  • Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
  • Finansinių ataskaitų rinkiniai
  • Vadovų darbotvarkės
  • Veiklos ataskaitos
  • Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos veikla
  • Politinės organizacijos
  • Projektinė veikla
  • Tarnybiniai automobiliai
  • Savivaldybės biudžetas


  • Viešosios ir administracinės paslaugos
  • Elektroniniai valdžios vartai
  • Gyventojų priėmimo Savivaldybėje laikas
  • Gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame grafikas
  • Seimo narių biurai Plungėje
  • INFORMACIJA apie ...
  • Gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame grafikas
  • Keleivių vežimas už atlygį lengvuoju automobiliu leidimo išdavimas
  • Valstybinės žemės nuomos mokesčio deklaracijų priėmimas iš juridinių asmenų


  • LR Prezidentas
  • LR Seimas
  • LR Vyriausybė
  • Žiniasklaida
  • Užimtumo tarnyba prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
  • Moksleivių rajoninės olimpiados, 2019-2020 m.m.

    MATEMATIKOS OLIMPIADA

     

     








    Šių metų sausio 17 d. Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje įvyko 9 – 12 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiada. Joje dalyvavo 38 mokiniai (9 (I gimn.) kl. – 8 mokiniai, 10 (II gimn.) kl. – 16 mokinių, III gimn. kl. - 7 mokiniai, IV gimn. kl. – 7 mokiniai).

    Tarp devintų klasių mokinių geriausiai pasirodė ir pirmą vietą užėmė „Saulės“ gimnazijos mokinys Martynas Vilnius (mokytoja Irena Lukauskienė), antrą vietą iškovojo tos pačios gimnazijos mokinys Mantas Jonušas (mokytoja Elvyra Klovienė), o trečią – „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokinė Auksė Puzinevskaitė (mokytoja Daina Margelienė). Tarp dešimtokų geriausiai pasirodė „Saulės“ gimnazijos mokinys Kipras Tamošauskas (mokytoja Renata Gudienė), antras – Senamiesčio mokyklos mokinys Faustas Gustas (mokytoja Kristina Salienė), trečias – „Saulės“ gimnazijos mokinys Lukas Vaičekauskas (mokytoja Renata Gudienė). III gimnazijos klasių mokinių grupėje pirmą vietą užėmė „Saulės“ gimnazijos mokinys Žymantas Petreikis (mokytoja Ilona Stasytienė), antrą – „Saulės“ gimnazijos mokinys Mantas Jurgutis (mokytoja Elvyra Klovienė), trečią – „Saulės“ gimnazijos mokinė Laura Šleinytė (mokytoja Virginija Lukavičienė) ir Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokinė Vika Žvirzdinaitė (mokytoja Vilma Augustinienė). Tarp IV gimnazijos klasių mokinių visas prizines vietas užėmė „Saulės“ gimnazijos mokiniai: pirmą – Marius Augustinas (mokytoja Virginija Lukavičienė), antrą – Tadas Tamošauskas (mokytoja Renata Gudienė) ir Agnė Vaičekauskytė (mokytoja Irena Lukauskienė), trečią – Ugnė Kniukštaitė (mokytoja Virginija Lukavičienė).

    69–oje Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje, kuri vyks kovo 20 - 21 d. Kauno „Saulės“ gimnazijoje, rajonui atstovaus „Saulės“ gimnazijos III gimnazijos klasės mokinys Žymantas Petreikis.

    Šiaulių universiteto Informatikos katedros organizuojamose tradicinėse miestų ir rajonų tarptautinėse jaunųjų matematikų varžybose, kurios vyks vasario 29 d., dalyvaus rajono komanda, sudaryta iš 12 mokinių (po 3 mokinius iš kiekvienos klasės), ir 5 mokiniai, kurie pasiekė geriausių rezultatų olimpiados metu, dalyvaus individualiai.

    Ačiū dalyviams ir juos ruošusiems mokytojams. Sėkmės, dalyvaujant matematikų varžybose ir respublikinėje olimpiadoje.

     

    Informaciją parengė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė

     

    ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA



    Šių metų sausio 8 d. Plungės technologijų ir verslo mokykloje įvyko  rajoninė gimnazijų trečių klasių mokinių anglų kalbos olimpiada. Šiemet joje dalyvavo 22 mokiniai: Plungės „Saulės“ gimnazijos - 12,  Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos – 2, Kulių gimnazijos – 2, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos – 2, Technologijų ir verslo mokyklos - 4.  Aukščiausiais balais komisija įvertino ir pirmą vietą paskyrė Kamilei Danieliūtei iš „Saulės“ gimnazijos (mokytoja Sigita Toleikienė), antrą – Žymantui Petreikiui iš „Saulės“ gimnazijos (mokytoja Aušra Latakė), trečioji vieta atiteko „Saulės“ gimnazijos mokinei Godai Butrimaitei (mokytoja Vilhelma Kaktienė).

    Respublikiniame olimpiados etape, kuris vyks 2020 m. vasario 8 d. Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijoje, kviečiama dalyvauti pirmos vietos laimėtoja Kamilė Danieliūtė.

     Sausio 23 d.  Plungės „Saulės“ gimnazijoje įvyko  9-10 (1-2 gimn.) klasių mokinių anglų kalbos konkursas, kuriame dalyvavo 16 devintokų ir 19 dešimtokų. Geriausiai pasirodė ir pirmą vietą užėmė „Saulės“ gimnazijos devintos klasės mokinys Marius Kriščiūnas (mokytoja Aušra Latakė), antrą vietą užėmė „Saulės“ gimnazijos devintokė Justė Rutkutė (mokytoja Sigita Toleikienė) ir trečią – „Saulės“ gimnazijos devintokė Eglė Lukočiūtė (mokytoja Vilhelma Kaktienė). 

    „Saulės“ gimnazijos mokinys Marius Kriščiūnas atstovaus rajonui respublikiniame konkurse, kuris vyks kovo 20-21 d. Palangos B. Jurgučio pagrindinėje mokykloje.

    Ačiū dalyviams ir juos ruošusiems mokytojams!

    Sėkmės tolimesniuose etapuose!

    Informaciją parengė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr.specialistė Dangirutė Vaškienė


    BIOLOGIJOS OLIMPIADA

     

    Sausio 24 d. vykusioje rajoninėje biologijos olimpiadoje dalyvavo 39 rajono 9 – 12 klasių mokiniai. Dalyviai savo biologijos žinias išbandė skirtingose amžiaus grupėse.

     

            9 (I gimnazijos) klasių grupėje geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą užėmė Emilija Griciūtė Plungės „Saulės“ gimnazijos (mokytoja Dalia Daukšienė)  ir Viktorija Ramonaitė iš Plungės r. Platelių gimnazijos (mokytoja Darja Gandzevič); antroji vieta atiteko Plungės „Saulės“ gimnazijos I gimn.   klasės mokiniui Martynui Vilniui (mokytoja Dalia Daukšienė), o trečiąją vietą užėmė  Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokinys Arnas Stanelis (mokytoja Darja Gandzevič).

     

           10 (II gimnazijos) klasių grupėje pirmoji vieta atiteko Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos  mokinei Mildai Domarkaitei (mokytoja Danutė Barcevičienė); antrąją vietą užėmė Plungės „Saulės“ gimnazijos mokinė Samanta Eigimaitė (mokytoja Albina Kauliuvienė). Trečioji vieta atiteko Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokinei Viktorijai Razmutei (mokytoja Danutė Barcevičienė).

     

           11 (III gimnazijos) klasių grupėje pirmoji vieta atiteko Plungės „Saulės“ gimnazijos mokinei Julijai Šmukštaitei (mokytoja Dalia Daukšienė), antroji – Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokinei Emai Paulauskaitei (mokytoja Darja Gandzevič), o trečioji – Plungės „Saulės“ gimnazijos moksleiviui Žymantui Petreikiui (mokytoja Dalia Daukšienė).

     

           Abiturientų grupėje prizines vietas pasidalijo Plungės „Saulės“ gimnazijos mokytojos Albinos Kauliuvienės mokiniai: pirmąją vietą – Justina Lukošiūtė, antrąją vietą – Simonas Aleliūnas, o trečiąją vietą – Ramunė Vengalytė.


    CHEMIJOS OLIMPIADA

     

           Sausio 10 d. vykusioje rajoninėje chemijos olimpiadoje dalyvavo 20 Plungės rajono mokyklų mokinių. 9 (I gimnazijos) klasių grupėje pirmoji vieta atiteko Plungės r. Platelių gimnazijos   auklėtinei Viktorijai Ramonaitei, jos mokytoja Marytė Margienė. Antrąja vieta džiaugiasi Plungės „Saulės“ gimnazijos auklėtinė Romena Grabauskaitė (mokytoja Aurelija Lukočienė), o trečioji vieta skirta taip pat Plungės „Saulės“ gimnazijos moksleiviui Martynui Vilniui; jo mokytoja Aurelija Lukočienė.

     

           10 (II gimnazijos) klasių grupėje pirmoji  vieta atiteko Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos auklėtinei Mildai Domarkaitei (mokytoja Indra Niedvarienė),  antroji vieta - Plungės Senamiesčio mokyklos auklėtiniui Manfredui Lamsargiui (mokytoja Daiva Andruškaitė), o  trečioji vieta - Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos auklėtiniui Justui Pilveliui (mokytoja Indra Niedvarienė).

     

           11 (III gimnazijos) klasių grupėje pirmąsias tris vietas užėmė Plungės „Saulės“ gimnazijos mokiniai. Pirmąją vietą – Žymantas Petreikis (mokytoja Aurelija Lukočienė), antrąją – Laura Šleinytė (mokytoja Aurelija Lukočienė), o trečiąją – Edmundas Jabšas (mokytoja Sigita Žilinskienė).

     

           12  (IV gimnazijos) klasių grupėje taip pat pirmąsias tris vietas užėmė Plungės „Saulės“ gimnazijos moksleiviai. Pirmąją vietą – Simonas Aleliūnas (mokytoja Sigita Žilinskienė), antrąją – Ugnė Kniukštaitė; jos mokytoja Sigita Žilinskienė; o trečiąją – Justina Lukošiūtė (mokytoja Aurelija Lukočienė).


    FIZIKOS OLIMPIADA


     

           Sausio 31 dieną vykusioje fizikos rajoninėje olimpiadoje susirinko 26 dalyviai iš Plungės rajono ugdymo įstaigų.  9 (I gimnazijos) klasių grupėje prizines vietas pasidalijo Plungės „Saulės“ gimnazijos mokiniai. Pirmąją vietą užėmė – Rimgaudas Jurkaitis; jo mokytojas Paulius Razgaitis; antrąją – Romena Grabauskaitė; jos mokytojas Aloyzas Lukavičius; o  trečiąją – Gustas Šukys ir Ingrida Bertašiūtė; jų mokytojas Paulius Razgaitis.

     

           10 (II gimnazijos) klasių grupėje pirmąją vietą pelnė net trys mokiniai: Plungės Senamiesčio mokyklos auklėtinis Manfredas Lamsargis; jo mokytoja Silva Kurlinkutė, bei Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos auklėtiniai Laurynas Grikštas ir Milda Domarkaitė; jų mokytoja Milda Mikaitė. Antroji vieta atiteko Plungės Senamiesčio mokyklos mokiniui Ignui Mačiuičiui(mokytoja Silva Kurlinkutė).

     

           III gimnazijos klasių kategorijoje pirmoji vieta atiteko Plungės „Saulės“ gimnazijos auklėtiniui Mantui Jurgučiui (mokytojas Aloyzas Lukavičius), antroji vieta - Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus mokinei Vikai Žvirzdinaitei (mokytoja Birutė Gaižaitienė), o trečioji - Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos auklėtiniui Augustui Andruškai (mokytojas Vilmantas Jankauskas).

     

           Abiturientų grupėje pirmosios vietos atiteko Plungės „Saulės“ gimnazijos mokytojo Aloyzo Lukavičiaus auklėtiniams: pirmoji – Kiprui Šukiui, antroji – Mariui Augustinui, o trečioji – Rokui Rutkui.

     

          Sveikiname olimpiadų nugalėtojus ir linkime toliau džiuginti savo puikiais pasiekimais. Ypatingai dėkojame Plungės rajono mokytojams už puikų mokinių paruošimą

     


     

    Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr.specialistė Vilma Ruginytė



    Paskutinis atnaujinimas: 2020-06-05 14:58:27

    © Plunges rajono savivaldybe. Visos teises saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt