Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Prisijungimas gyventojams

Aktualijos
Parama skirta dar penkiems verslo subjektams

 

Rugsėjo 23 dieną Savivaldybėje vyko Smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) rėmimo lėšų skyrimo ir naudojimo komisijos posėdis, kuriame svarstyti pareiškėjų prašymai dėl SVV rėmimo lėšų iš Plungės rajono savivaldybės biudžeto.  

Nuo 2019 metų rugsėjo 2 dienos iki rugsėjo 16 dienos verslo atstovai galėjo teikti prašymus dėl SVV rėmimo lėšų iš Plungės rajono savivaldybės biudžeto. Galimybe pasinaudoti SVV rėmimo lėšomis norą išreiškė 8 verslo subjektai. Komisijai išnagrinėjus prašymus nustatyta, kad ne visi pareiškėjai atitiko reikalavimus. Komisija, vadovaudamasi Plungės rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo lėšų skyrimo ir naudojimo tvarkos aprašu, patvirtintu Plungės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 7 d.  sprendimu, nutarė netenkinti 2 prašymų. Vieno iš jų prašomos iš dalies kompensuoti išlaidos neatitiko verslo sričių, kurioms skiriamos rėmimo lėšos. Kitas verslo subjektas jau 2017 metais tai pačiai verslo sričiai finansuoti buvo gavęs rėmimo lėšų, o rėmimo lėšas tai pačiai verslo skatinimo sričiai subjektas gali gauti tik vieną kartą per 3 metų veiklos laikotarpį. Dar du prašymai bus nagrinėjami kitame posėdyje, kadangi, nusišalinus vienam komisijos nariui, trūko narių balsų sprendimui priimti.

2017 metais įsteigta MB „Marlis“ pateikė prašymą už sukurtą darbo vietą iš dalies kompensuoti įmonės įrangos ir darbo priemonių įsigijimo, reklamos priemonių bei patalpų pritaikymo verslo plėtrai išlaidas (buvo atidaryta gyvūnų prekių parduotuvė). Komisija iš viso bendrovei skyrė 1 177,34 Eur.

73,56 Eur dydžio parama pradinių įmonės įregistravimo išlaidų kompensavimui skirta UAB „Plunlina“, kuri įsteigta šių metų liepos 18 dieną.

UAB „Skandivija“ buvo kompensuota 2 660,5 Eur iš dalies padengti reklamos, interneto svetainės kūrimo bei įrangos ir darbo priemonių įsigijimo išlaidas. Bendrovė sukūrė naują darbo vietą.

Individualią veiklą vykdanti Violeta Černeckienė pateikė prašymą iš dalies kompensuoti tris verslo sritis: nekilnojamojo turto nuomos, reklamos priemonių bei patalpų pritaikymo verslo plėtrai išlaidas, sukuriant naujas darbo vietas. V. Černeckienei skirta 892,72 Eur iš dalies padengti reklamos priemonių bei patalpų pritaikymo verslo plėtrai patirtas išlaidas. Komisija nusprendė neskirti lėšų nekilnojamojo turto nuomos išlaidų daliniam finansavimui, kadangi rėmimo lėšos už nekilnojamojo turto nuomą skiriamos pradedantiesiems verslininkams, o Violeta Černeckienė pagal individualios veiklos pažymą dirba nuo 2013 metų kovo.  

Taip pat buvo svarstytas UAB „Stogų mozaika“ prašymas dėl įrangos ir darbo priemonių įsigijimo išlaidų dalinio finansavimo, sukuriant 2 darbo vietas. Bendrovei skirta 4 000 Eur parama.

Posėdžio metu iš Plungės rajono savivaldybės biudžeto paskirstyta 8 804,12 Eur rėmimo lėšų 5 verslo subjektams.

  

Informaciją rengė Strateginio planavimo ir investicijų skyrius

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS