Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Rugsėjis
    2021     
 

 

Aktualijos
Savivaldybėje pagerbti jaunieji sportininkai, pasiekimais garsinę Plungės vardą toli už Lietuvos ribų

 

 

 

 

 

 

 

 

Rugsėjo 23 dieną Savivaldybėje meras Audrius Klišonis, mero patarėjas Žydrūnas Purauskis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas, Švietimo ir sporto skyriaus  vedėjas Gintautas Rimeikis bei šio skyriaus vyr. specialistė Julija Čiuželienė pasveikino sportininkus, kurie savo pasiekimais garsino gimtosios Plungės vardą Olimpinių vilčių regatoje.

Rugsėjo 10-12 dienomis, Čekijoje, Ročicės mieste, vyko Olimpinių vilčių regata (Olympic hopes regatta), kurioje dalyvavo sportininkai iš viso pasaulio. Tai didžiausios pasaulyje jaunučių varžybos, kurios vadinamos neoficialiu jaunučių Pasaulio čempionatu.

Šiose varžybose Lietuvos jaunučių irkluotojų rinktinę atstovavo ir šeši Plungės sporto ir rekreacijos centro baidarių ir kanojų irkluotojai: Mantas Skarulskis, Lukas Gudijus, Tomas Gailiūnas, Dominykas Razma, Agnė Žiogaitė ir Ugnė Sabaliauskaitė (treneriai Edmundas Gelčinskas ir Arvydas Vaitkus).

Olimpinių vilčių regatoje medalius pavyko iškovoti M. Skarulskiui ir L. Gudijui. Plungiškiai, irkluodami keturvietę kanoją 200 m trasoje su visaginiečiais D. Kovaliov ir J. Budionov, pirmieji kirto finišo liniją ir tapo šios rungties čempionais!

Pasaulio jaunių ir U23 kanojų sprinto čempionate Lietuvos rinktinę atstovavo Plungės SRC irkluotojas Edvinas Šakinis (treneris E. Gelčinskas). Atrankinio etapo antrame plaukime Edvinas,  irkluodamas vienvietę kanoją 1000 metrų, užėmė penktą vietą ir pateko į pusfinalį, po to atplaukė šeštas ir pateko į paguodos finalą, kuriame varžėsi dėl 10-18 vietų. Bendroje įskaitoje 1000 m trasoje jis užėmė 14 vietą tarp 27 kanojų irkluotojų.

Plaukdamas 500 m nuotolio plaukime vienviete kanoja Pasaulio jaunių kanojų sprinto čempionate, B finale, E. Šakinis atplaukė trečias ir 500 m nuotolio trasoje bendroje įskaitoje užėmė 12 vietą.

Džiaugdamiesi jaunųjų Plungės irkluotojų M. Skarulskio, L. Gudijaus ir E. Šakinio pasiekimais Plungės sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas bei treneris E. Gelčinskas pažymėjo, kad pasiekti rezultatai vaikinus įkvepia ruoštis naujiems startams. Vandens sporto entuziastus motyvuoja ir puikus Plungėje karjerą pradėjusio kanojininko Henriko Žustauto pavyzdys, jo dėmesys, susitikimai  ir profesionalūs patarimai. Susitikimo metu kalbėta, jog norint pagerinti šiemet pasiektus rezultatus būtinas geras sportininkų fizinis ir emocinis pasiruošimas, jėgų išbandymai tarptautinių treniruočių stovyklose, taip pat – ir kokybiškas sportinis inventorius. Jokia paslaptis, kad geros baidarės ar kanojos kaina prasideda nuo 2,5 tūks. eurų. Plungės sporto ir rekreacijos centras puikių rezultatų pasiekusiems  jaunuoliams motyvuoti turi specialią – „Jaunųjų vilčių“ – programą. Meras A. Klišonis taip pat pažadėjo ieškoti galimybių sudaryti jaunuoliams kuo geresnes sąlygas sportuoti.

Vaikinai neslėpė, kad jau galvoja apie naujus rimtus startus rimtose varžybose, ypač – Pasaulio čempionate, kuris numatytas Vengrijoje, Szeged mieste, dirbtiniuose kanaluose prie Tisos upės.


Plungės raj. savivaldybės administracijos inf. 

 

 

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS